Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséget kérnék!?

Segítséget kérnék!?

Figyelt kérdés
A szomszéd részeg alkoholista,már 17 éve van egy kutyája aki 2 éves kora óta napi 22 órát ugat nem ugat vonyit ez elviselhetetlen kezd lenni a többi kutya normális de ez addig nem nyugszik mig fel nem veri őket és azok is elkezdenek ugatni,nehéz döntés volt ez de mivel 17 éves és elfajultak a dolgok elszeretnénk tüntetni valahogy,kérem segitsetek! :/
2012. jan. 23. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Te most abban kérsz segítséget, hogy hogy lehet kinyírni egy ártatlan, öreg kutyát??? No comment... :(
2012. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
17 éves kutya? Bírjatok már ki még néhány hónapot, kizárt, hogy még hosszú ideig éljen!
2012. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
91%

Jól értem, hogy a kutya 15 éve egész nap vonyít??? Ezt azért nehéz elhinni...eddig miért nem tettetek semmit?

A jegyzőhöz, önkormányzathoz lehet bejelenteni, hogy a kutya egész éjjel vonyít, figyelmeztessék a gazdát, vagy tegyenek valamit.

Egyébként ha 15 évet kibírtatok, akkor a maradék kis időt miért nem bírjátok elviselni? Nem rosszindulatból mondom, de egy 17 éves kutya már nem él sokat :(


(Csak zárójelben jegyzem meg, remélem, nem elpusztításra gondoltatok!!!)

2012. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát ez a kutya igen 15 éve ugat,kezdetben apukamat idegesitette aztan mi is felfigyeltünk az ugatásra mert már hihetetlen volt amit művel,és akkor persze minket is nagyon zavar,az én munkámhoz nagyon nagy koncentráció kell ami így nem megy és nagyon leromlott a helyzet a kutyának semmi baja sincs szóval szerintem még nem olyan kevés van hátra,nálunk Szerbiában sajnos ilyen nincs hogy jegyzőkönyv stb... ráadásúl a szomszéd a kutyánkat és a macskánkat is elintézte és átdobta a szomszédnak(másiknak) és aztmondta h mutassa meg nekunk nagyon rossz vizsonyba vagyunk. :(
2012. jan. 23. 11:55
 5/17 Akiteki ***** válasza:
100%
Néha azt hiszem, hogy már nem érhetnek nagy meglepetések. De mindig pofára esek. Minőségi konzervet akarsz venni, hogy tutira megegye a kutya a mérget? Na ez a sötét balkán.
2012. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Nem értem, miért lettem lepontozva??? Mi rosszat, nem hasznosat mondtam? :O na mindegy...


Nem "jegyzőkönyv", hanem jegyző :) Magyarországon Ő az állatvédelmi hatóság...Szerbiában nem tudom, hogy kinek kellene szólni...ott is valamilyen helyi hatóságnak, aki ezzel foglalkozik.

Mérgezést felejtsétek el! Ha a gazdival nem tudtok zöld ágra vergődni, akkor hatóságot értesítsétek!


Azt továbbra sem értem, hogy a többi szomszédot 15 éve nem zavarja a dolog? Eddig Apukád vagy Te miért nem tettetek valamit az ügyben?

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy 15 évig tűrtök, és most akartok csak lépni...másrészt ha a kutya valóban 17 éves, akkor tényleg tuti, hogy nincs sok hátra neki még akkor sem, ha tök egészségesnek látszik

2012. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nyomtam Neked 2 zöldet, hogy meglegyen a lelki békéd:)))
2012. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Kösz :)))

Egyébként tényleg úgy gondolod, hogy a konzerves kérdést e kérdés feltevője írta ki? Mondjuk meglehet...

De tényleg nem értem, hogy 15 éve tűrték, a szomszédok is, mindenki? Most meg el akarják tüntetni csórikámat...egyáltalán tuti, hogy 17 éves? :D

2012. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom megölni,csak elvinni messzire.Mert neki igazából a gazdája nem is eteti nem is foglalkozik vele csak ugy kóborol hát nem mind1 h itt vagy máshol?Az én lelkemen fog száradni és tudom az Isten egy nap megver érte,legyen ez az én nagy vétkem.
2012. jan. 23. 12:37
 10/17 Akiteki ***** válasza:
100%
Egyre jobb. Kirakod éhenhalni valahol az erdőszélen. Vagy üsse el az autó.
2012. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!