Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséget kérnék!?

Segítséget kérnék!?

Figyelt kérdés
A szomszéd részeg alkoholista,már 17 éve van egy kutyája aki 2 éves kora óta napi 22 órát ugat nem ugat vonyit ez elviselhetetlen kezd lenni a többi kutya normális de ez addig nem nyugszik mig fel nem veri őket és azok is elkezdenek ugatni,nehéz döntés volt ez de mivel 17 éves és elfajultak a dolgok elszeretnénk tüntetni valahogy,kérem segitsetek! :/
2012. jan. 23. 11:34
1 2
 11/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy Szerbiában nincs egyetlen hatóság, állatvédelmi szervezet sem, akit hívhatnál!!!!!
2012. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jó akkor majd tönkremennek az idegeim.Ki nem b***a le.
2012. jan. 23. 12:59
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan egy kutyás társaságtól szeretnéd megtudni, hogy hogyan tegyél el láb alól vagy tegyél ki az utcára egy öreg ebet? Hogy ha ennyire zavar akkor hogy a fenébe bírtad ki, több, mint egy évtizedig? Meg honnan kéne itt valakinek tudnia, hogy nálatok milyen hatóságok vannak és hol tudnál intézkedni? Ha van valami csendrendelet féle és a kutya este is ugat, akkor lehet hívni a rendőrt is. Ha a gazdája nem foglalkozik vele, nem eteti akkor állatvédelmi szerveket, menhelyeket...
2012. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyre durvábban ugat és mostmár engem is zavar azért.
2012. jan. 23. 13:41
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerbiában ilyesmivel nem foglakozik senki... Rendőrség jó is volna,heh :D jó vicc ITT VAGYUNK MI MEG A SZOMSZÉD AKI NEM REAGÁL ,elég volt,kárunkra megy,nem akarjuk h az idegeinknek befelgzen ezért 1 mód van az ha kutya elmegy inét,én kitettem ezt a kérdést erre hülyének néznek stb... lehet,de vannak ilyen emberek akiknek ez nagy gond és amikor elérsz ahhoz a ponthoz h más valasztas nincs h te is épp legyél és egészséges akkor megkérded emberektől akik mindent mondanak csak a kerdesre a valaszt nem,olyan valaszt szeretnek olyan embertol akinek hasonlo gondja van és nem egy kivulallotol akinek fogalma sincs milyen az.Második meg az h sötét balkán figyeld nem én tehetek arról h kisebbslg vagyok és ezzel ne sertegessel senkit sem. Eleg bajunk van igy is.
2012. jan. 23. 13:46
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ez egy csöppet ellentmondásos.


"Mert neki igazából a gazdája nem is eteti nem is foglalkozik vele csak ugy kóborol hát nem mind1 h itt vagy máshol?"


Ha a kutya kóborol, akkor nem egyhelyben vonyít.

2012. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
És most azt várod, hogy ötleteket adjunk hogyan tüntethetnéd el azt a szerencsétlen kutyát? Mert ha igen és eddig nem tűnt volna fel, rossz ajtókon kopogtatsz.
2012. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!