Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komárom-Esztergom megyében...

Komárom-Esztergom megyében állatorvosok? Negatív-pozitív tapasztalatok, vélemények az egyes állatorvosokról?

Figyelt kérdés
Már majdnem az összes állatorvost végigjártuk Esztergom-Dorog térségben. Nem lehet megbízható, állatszerető állatorvost találni? Olyat, aki nem csak a pénzre hajt, hanem az állat érdekeit nézi?
2012. jan. 23. 12:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
Kihez jártok? Mi Esztergomi állatkórházba vittük, de ott most nagy a felhajtás szétmentek a tulajok így inkább mi is Únyra visszük Lakatos dokihoz. Nagyon lelkiismeretes tényleg, még a morgós kutyusunk is szereti és nem fél tőle, máskor alig bírom becibálni egy rendelőbe. Igaz az is, hogy az únyi rendelő nagyon tágas és otthonos, lehet, hogy nem érzi benne a gyógyszerszagot :)
2014. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Kérdezőnek

miben változott meg? mit hallottál?

állatorvost keresek

2015. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom másnak mi a véleménye, de amióta a Botond és a Tibor nevű doki elment az állatkorház nem az igazi. Én kétszer voltam, egyszer egy idősebb nő volt, aki nem sok mindenhez értett és csak habogott néha, meg nagyon általános válaszokat adott. Másodjára pedig egy doki volt ott, nem igazán szimpatikus hozzáállást tanúsítva. Csak azért mentem, mert a Kápolna utcában Tibor csak ritkán rendelt és sürgős volt az eset. A dokinő nem igazán tudja mit mond, hasmenéssel mentem hozzá és két hétet húzta - majdnem elpusztult a cicám míg meg nem kaptam Tibor saját telefonját. Csak Únyon rendel, de engem fogadott pénteken is, meg lehet vele beszélni bármilyen időpontot. Nem utolsó sorban vasárnap is felveszi a telefont és ha tud segít telefonon is, nem kell mindenért kimenni hozzá. Ha nem sok neked az a 20 perc, megéri oda menni.
2015. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is Lakatos Tibort ajánlom, múlt héten voltunk nála, kolleganőm ajánlotta figyelmembe. Esztergomból mentünk és igazán korrekt csodálatos rendelőbe érkeztünk. Modern, tágas, otthonos és nagyon jól felszerelt. Van Ultrahang, külön műtő, amit nem kell mondanom sterilitás szempontjából milyen fontos. Ami a legjobban megnyugtatott, hogy nem intravénásan altat, hanem altatógéppel, ami kimondottan kímélő és sokat csökkent az altatási kockázaton. Nővér vagyok a kórházban tehát tapasztaltam elsőkézből. Tényleg szívből tudom ajánlani. Nagyon segítőkész és mindent többször is elmagyaráz, ha kérdezed. :)
2016. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!