Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan kutyafajtákat...

Tudnátok olyan kutyafajtákat mondani, amelyek kis-középtermetűek, lakásban tarthatók, elsősorban nem ölebek és lépcsőzhetnek (3. emelet, lift nincs)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 23:16
1 2 3
 11/23 Akiteki ***** válasza:
Ezért nekem 1 eszembe jutott. Hátha még más használható ötletet is kapsz.
2012. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Schnauzer, uszkár, esetleg törpe pinscher, de vele kapcsolatban a lépcsőzéssel nem vagyok teljesen biztos, meg lehet neked öleb kategória.
2012. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok!ezt nem rossz indulatból írtam hanem azért mert jobb mindent tudni még mielőtt megveszed a kutyust.hogy ne érjenek később meglepetések.hidd el ezt sajna tudom milyen bár nem saját tapasztalat szerencsére.gondolj át mindent jól,ha bevállalod olyan lesz mint egy gyerek.szerintem egy kis testű kutyát válassz olyat amit könnyű fel vinni a kezedbe.és akkor mindegy milyen mert úgy is te viszed fel.nekem Havanesem van lakásba szerintem ez a legideálisabb fajta.szinte maguktól engedelmesek,szófogadóak.nem egy problémás fajta.játékos de még sem hiperaktív(tapasztalatból tudom hogy egy terrier nem épp ideális választás de ha van elég energiád akkor te tudod).és ami fontos hogy valóban jól érzik magukat a lakásban nekik nem probléma hogy bent kell lenni.ott érzik jól magukat ahol a gazdi van.igazi multifunkcionális fajta :)
2012. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ja és tényleg jó lehet az agár is.
2012. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Hozzám sem az agár sem a havanese nem áll közel. Mindig is volt kutyánk(tacskó, németjuhász, most snaci), de kertben. Most nekem ez speciális helyzet, hogy egy légtérben élnék vele, mellé úgy, hogy a fizikai állapota lehetővé tegye a 3. emeletre való közlekedést. (Megint tisztázom az érzékeny lelkületűekkel, hogy ha kell felviszem, de nem olyan kutyára vágyom, akit babusgatni kell, óvni a széltől is és gyerekpótló szerepet tölt be. A kutya az kutya legyen. Nem gyerek! )

Remélem még kapok ötleteket és tapasztalatokat kutyatartóktól.

2012. febr. 5. 20:37
 16/23 anonim ***** válasza:
2012. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Gugyuga válasza:
Francia bulldog,Mopsz
2012. febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
pl: Foxi, Powder puff, beagle, snaci,uszkár, kis olasz agár, whippet,tibeti terrier.
2012. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
vagy bármely másik fajta, amit agillityre is használnak.
2012. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
törpe uszkár, spániel
2012. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!