Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan kutyafajtákat...

Tudnátok olyan kutyafajtákat mondani, amelyek kis-középtermetűek, lakásban tarthatók, elsősorban nem ölebek és lépcsőzhetnek (3. emelet, lift nincs)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 23:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sheltie, collie, snaci, uszkár, agarak, spánielek (?), mudi.
2012. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Sajnos baja akármelyik fajtának lehet ami kicsivel is kisebb mint mondjuk 40 centi. Tök mindegy, hogy beagle vagy tacskó. Egyszerűen aprók, megerőltető nekik az, ahogy a gerincüknek kell mozogni. Természetesen nagyban függ ez a genetikától is, de nem érdemes kihozni a kutyából. Mert van akinek csak időskorára jön elő, van akinek egyáltalán nem is jön elő. Ha rám hallgatsz NEM lépcsőztetsz kutyát! Én soha többé egyetlen egy kutyámat sem lépcsőztetem. Három éves pekingim van. Kb 1 hónapja örökre el lett tiltva a lépcsőzéstől és mindennemű ugrálástól... Porckorong kopás... Pedig nem lépcsőzött mindig, átlagosan nap 3x voltunk lent és ha tehetettem ölbe vittem, de mivel lefelé például imádott rohanni... És az a rosszabb. Bár azt is mondta az orvos, hogy nem is a lépcsőzés inkább a magas tárgyakról való leugrás az ami miatt ez kialakult. Már most kezdi megszokni, hogy nem ugrálhat, de nehéz. Ez az egész helyzet...
2012. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ja igen még annyi kimaradt, hogy szóval ha mindeféle képpen kis vagy közepes testű kutyán gondolkozol akkor tényleg kb a beagle legyen a mérce testalkatra is. Ők már elég nagy kutyák, de nem mondom azt, hogy feltétlen jót tesz nekik is. Annál kisebb kutyát tartós lépcsőzésre NE válassz.
2012. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!