Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a kutyámmal? Nem tudom...

Mi van a kutyámmal? Nem tudom lekaparni magamról!

Figyelt kérdés

Soha nem volt az a bújós fajta, most pedig egyfolytában követ mindenhova, nem tudom a helyére küldeni.

Nem úgy csinál mintha fájna bármije is, vagy le szeretne menni.

Mi lehet vele?


2012. jan. 24. 10:00
 1/6 anonim válasza:
23%
Kanos xD
2012. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuka a drága! ;)
2012. jan. 24. 10:12
 3/6 anonim válasza:
Vagy tüzel, vagy nem foglalkozol vele eleget és szeretethiánya van.
2012. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?milyen fajta?Ugy csinál mintha meghágna?Vagy csak simán követ és buj?

Előfordulhat h csak szeret a kutyád?:)

2012. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem fog még tüzelni (ha minden igaz).

3éves pincsi-tacsi keverék, és kislány.

Nem úgy nem tudom lekaparni magamról, hogy meghágná a lábamat, ilyenről szó sincs! Egyszerűen mindenhova követ. Leülök a géphez, bebújik az asztal alá és néz, elmegyek wc-re, belöki az ajtót, és leül a lábamhoz...stb


Pedig soha nem volt ilyen! Egyáltalán nem egy kis bújós kutya (sajnos), mikor gyömöszölöm is, szerintem alig várja, hogy befejezzem! :)


Pont mielőtt elkezdte, éreztem, hogy szivárog a pb palackból a gáz, áthívtam a szomszédot, kiderült, hogy valami nem volt jól meghúzva rajta. (most volt cserélve, csak ezek szerint nem jól)


Aztán eszembe jutott, hogy a kutyák van, hogy néha megérzik a bajt. Úgyhogy nagy ijedtségemben körbetelefonáltam a közeli rokonokat, akiket jobban ismer a kutya. Mindenkivel minden rendben.


Vagy csak azt akarta megakadályozni, hogy elmenjek itthonról? (mert pont készülődtem) Na de sose csinált még ilyet!


Nem tudom! Mindenesetre nagyon furcsa volt!

De ha valakinek valami ötlete van szívesen fogadom! :)

2012. jan. 24. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Tüzelésnél, álvemhességnél szokott ez előfordulni leginkább... Ha ezek közül egyik sem áll fenn, akkor akar valamit, de hogy valami rosszat érez, vagy csak ő így akaratoskodik, azt nehéz így látatlanban megmondani.
2012. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!