Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem b. nőm kutyájának egy...

Vettem b. nőm kutyájának egy latexből készült játékot. Ez tényleg emészthető? Mire lehet számítani, mennyi ideig marad egyben a játék?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi ideig fog megmaradni a játék amennyi ideig nem rágja szét a kutya. Amugy ha az volt ráirva hogy emészthető akkor biztos az de azért én nem engedném hogy megegye.
2009. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a múltkor a kiállításon vettünk egy ilyet és megkérdeztem az eladótól, hogy mit is jelent pontosa az emészthetőség.

Idézem:

Olyan latexből készült amit ha szétrágja és lenyeli a kutya akkor minden probléma nélkül simán távozik/ ürül a másik végén.

2009. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen:) én sem gondolom,hogy hagyja,hogy megegye,de pont akkor nincs otthon,mikor szétrágcsáálja,és netán lenyeli,akkor se legyen baja a kutyinak:) nekem cicám van,szóval nem igazán értek a kutyás dolgokhoz:)

köszi mégegyszer

2009. máj. 29. 07:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a latexből készült játékok tényleg emészthetőek. A csavar a dologban , hogy a vatelin amivel ki van tömve az nem :( Én nagyons zeretem az ilyen játékokat, a kiskutyáimnak csaka zt veszek. Viszont amikor már látom hogy kiharapták akkor "kibelezem" és onnatól kezdve nincs vele semmi baj!
2009. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!