Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Átlagos" kistestű kutyák?

"Átlagos" kistestű kutyák?

Figyelt kérdés

Szóval kertes-házba fogunk nyáron költözni és ott lehet egy KISkutyám. A mi családunkhoz a legjobban egy társasági kutya illik, tehát egy ilyen jellemű kutyát keresek.

Két kikötésem van a kutyafajtával kapcsolatban:


-ne legyen nagy mozgásigénye, de azért bicikli mellett tudjon majd futni

-a szőrével ne keljen kutyakozmetikába menni


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jan. 25. 20:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Kinti-benti kutya lenne?? Vagy csak benti??
2012. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
kinti is benti is
2012. jan. 25. 20:50
 3/32 anonim ***** válasza:
én ugy tudom hogy kistestű kutyát nem jó bicikli mellett futatni, nem tesz jót neki
2012. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Hát keverék.
2012. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

bírni fogja ne aggódjn (tapasztalat)

, de am milyen fajta lenne jó

2012. jan. 25. 20:55
 6/32 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó dolog kistestű kutyát bicikli mellett futtatni. Ráadásul szabályellenes, büntetnek érte, úgy tudom.
2012. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Cavalier King Charles spániel?
2012. jan. 25. 20:56
 8/32 anonim ***** válasza:

Elég ellentmondásos, hogy legyen kis mozgásigényű de lehessen futtatni. Általában a társasági kutyák nem bírják a biciklivel futtatást, szóval ezt vagy felejtsd el, vagy valamilyen más irányból közelítsd meg a kutya választást. Ha mindenképp biciklizni akarsz vele és az is fotos, hogy kistestű legyen, akkor valami foxi szerűt, esetleg jack russelt akarj.

Mennyit szánnál rá? Mert ha te is olcsón akarod megúszni a kutyavásárlást, mint sokan, akkor menj menhelyre, vagy ha az nem szimpi, inkább még ne vállalj. Egyáltalán tk-s kutyát akarsz?

2012. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Az jó. Amúgy lehet én is szoktam falun lakom. Bírni fogja. Egy is ismerősömnek si van ő is szokta.
2012. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

pedig a barátném (32/N) mindig ezt csinálja a foxijával

ő élvezi

2012. jan. 25. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!