Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15. én született két vizsla-pu...

15. én született két vizsla-puli keverék kiskutyánk, az egyiknek mindkét hátsó lábán 6 lábujj van. Ez gátolni fogja a későbbiekben? Vagy ugyan úgy tud majd szaladgálni stb?

Figyelt kérdés

2012. jan. 26. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

szia!


Az én mudimnak is 6 ujja van a 2 hátsó lábán. Nem zavarja semmiben. Rendszeresen vágom rajta a karmot.

2012. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Ezért nem kéne kutyát szaporítani...
2012. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Előzőnek: Miért, tenyésztett kutyánál nem fordul elő? Csak annak levágják, és nem látszik...Amúgy az enyémet nem zavarja, ugyanis nem érnek le a földig. én direkt nem vágattam neki le, mert fölösleges állatkínzás lett volna. Miben is zavarná a kutyát? A norvégiai vagy milyen lundehundnak is 6 lábujja van, és benne is van a standardban!
2012. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Jó, oké. Nem ezt mondtam, de egyébként is, puli-vizsla keverék...lehet, hogy most aranyos meg minden, de hogy fog kinézni ha felnő? Meg egyáltalán minek kell szaporítani, mikor így is annyi kutya van már menhelyeken meg mindenhol? Főleg két ennyire eltérő küllemű és fajtájú kutyát...
2012. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Nem azt kérdezte h jól tette-e h szaporított...

Egyébként meg az én kutyámnak is voplt farkaskörme csak a tenyésztője levágatta kiskorában, sok kutyának van.

2012. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Tessék, így fog kinézni, szerintem tök cuki:


[link]

2012. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért kellett lepontozni a 80%-ost? Nagyon aranyos kiskutyát linkelt.
2012. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

S nehogymár őt hibáztassátok.. Nem tehet róla,hogy a kutyái párosodtak.. És ne mondjátok,hogy ivartalanítja őket,mert ha valakinek nem telik rá az mit csinál? Nem lehet a kutyái mellet minden egyes pillanatban.. Amúgy meg, ha nem teszi ki az útra akkor senkinek semmi köze nincs hozzá, ahogy ahoz sem,hogy milyen ronda lessz,ha felnő. Ha neki így tetszik attól még nem kell leszólni.


S a kérdésre válaszolva: Nem gátolja semmiben :)

2012. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem gátolja semmiben, de ha nem megfelelően nő, akkor le is szakadhat, ami elég durva vérzést okoz.


Az enyémnek úgy nőtt, h összeért minden egyes lépésnél, így biztos volt, h egyszer le fog szakadni. Nem vártam meg, még azelőtt leszedettük, h meglett volna az összes oltása.

2012. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha még csak pár naposak kérd meg az állatorvost, hogy szedje le a "farkas körmöket". Ilyen kis korban még nagyon gyorsan probléma nélkül begyógyulnak a sebecskék.

De ha nem csinálsz semmit akkor is 98%, hogy szinte semmiben sem fogja zavarni a kutyust (csak ha már túl hosszú akkor időnként vissza kell vágni).

2012. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!