Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely ízeket nem szeretik a...

Mely ízeket nem szeretik a kutyák?

Figyelt kérdés
ürülék evésről próbálnám leszoktatni úgy , hogy a rossz szokása után a pofájába kenek valamit, amit nem szeret...de mit? mely ízektől, fűszerektől undorodhat a kutya? 'erős pista' pl. teljesen hatástalan
2012. jan. 29. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Hogy találtál ki ilyen baromságot? Tanulj meg kutyát nevelni.
2012. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
pedig ez egy jó módszer igaz nekünk a bútor rágásról szokott így le mi egy kicsi citrommal kentük be amit előszeretettel rágott. De próbálgatni kell mit nem szeret de valamelyik állatboltba lehet venni ilyen keserű sparyt
2012. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sokak szerint a testi fenyítés is jó módszer, sokaknál be is válik. Csak nem mindegy, hogy azért nem csinál valamit a kutya, mert tudja, hogy nem szabad, vagy azért, mert fél, hogy megverik.
2012. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

A kajájába keverj ananászt. Annak olyan illata van miután megemésztette, hogy eszébe nem fog jutni megenni.

Mit kap enni? Lehet azért enné meg, mert vitaminhiányos.

2012. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
elsőnek írnám: kutyás könyvben olvastam, amit szakember írt, szal te meg inkább olvass könyveket is, ahelyett hogy írod a hülyeségeket, meg menőzöl itt
2012. jan. 29. 10:57
 6/14 A kérdező kommentje:

többieknek köcce választ

amúgy Brit Care tápot eszik + alma, körte, zabpehely, répa stb, szal nem hinném, hogy tápanyag hiány

ananász kipróbálom

2012. jan. 29. 10:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Írd le a könyv címét plz.
2012. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék a könyvre, sokat olvastam, de ilyen hülyeséggel egyikben sem találkoztam.

Mi a címe amiben ezt olvastad?

2012. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

erre van speciális tabletta amit a kutyával kell etetni és olyan íze lesz a végterméknek amit nem eszik meg illetve az ananász etetésről is hallottam jókat.

Mit eszik a kutya? Nálunk pl az ACANA etetéstől jelent meg és amint tápot váltottunk azonnal elmúlt.

De pl a máj is lehet jó.

A koprofágia sok minden miatt megjelenhet:

-lehet valamilyen hiányra utaló (de akkor hiába csinálsz bármit, mert újra enni fogja - ilyenkor lehet adni valami komplex vitamint pl béres csepp, és probiotikumot)

-az is lehet, hogy tanulta, vagy unatkozik akkor le kell szoktatni (tabletta, ananász stb)+ kell neki olyan elfoglaltság ami mellett eszébe se jut ilyesmi

2012. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem tudom, hol olvastam, lehet hogy interneten vagy TV-ben láttam, gondolhatjátok hogy nem én találtam ki, de mind1, nem akarok én veszekedni


ahol olvastam (vagy láttam) ott valami erős fogkrémet használtak, ha jól emlékszem

2012. jan. 29. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!