Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely ízeket nem szeretik a...

Mely ízeket nem szeretik a kutyák?

Figyelt kérdés
ürülék evésről próbálnám leszoktatni úgy , hogy a rossz szokása után a pofájába kenek valamit, amit nem szeret...de mit? mely ízektől, fűszerektől undorodhat a kutya? 'erős pista' pl. teljesen hatástalan
2012. jan. 29. 10:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

egyébként nem a saját ürülékét eszi meg, szal nemtom ilyenkor is hatásos-e hogy a tápba keverek valamit (?)


tetten érni is nehéz, mert legtöbbször sötétben vagy nagyon gyorsan csinálja

2012. jan. 29. 11:16
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nem a saját ürülékét eszi, akkor marad a tetten érés. Esetleg azért csinálhatja, mert vannak olyan tápok amik mindenféle mesterséges anyaggal tele vannak tömve, és a végterméknek is szinte táp szaga van, annyira erősek.

Próbáld megtanítani neki az élelem megtagadást. Csak a saját táljából és tőled fogadhat el kaját, a földről tilos megenni, felszedni mindent. Így nem csak az ürülékevést tudod kiküszöbölni, hanem egy lehetséges mérgezést is.

2012. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

na akkor kifogtad, ez a legrosszabb fajta ürülék evés... ezt csak tiltani lehet és negatívan csatolni valamihez.

Nekem egy időben az egyik kutyám ezt csinálta, már napi 4-5 alkalommal szedtem fel a szart, ha egy kutya WC-zett futottam ki felszedni de van, hogy gyorsabb volt a másik.


Én mentolos kutya fogkrémmel kimostam a száját ahányszor rajtakaptam, miután ez se használt olyan ideges lettem, hogy slaggal mostam ki a száját, na azóta eszébe se jut ilyesmi...

2012. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az ecet ízét kimondottan utálják, az erős pistáról viszont nagyon sokszor hallottam, hogy a kutya jóízűen befalta.
2012. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!