Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudom megsimogatni...

Peti1992 kérdése:

Miért nem tudom megsimogatni a kutyámat?

Figyelt kérdés
Amikor meg akarom simogatni a yorkimat, általaban ne, hagyja, es meghatral, vagy elszalad... Mitől lehet ez ?
2012. jan. 29. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
fél tőled vigyél ki jutalomfalatot neki és akkor tuti hogy oda megy hozzád és akkor tudod simogatni és bízni fog benned :)
2012. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem bántottad? Fél tőled nagy valószínűséggel. vagy mikor került hozzád? ha mostanában akkor idegennek tekint még és azért fél. Mindenképp próbáld magadhoz szoktatni jutalomfalattal,vagy valami kajával.
2012. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lakásban van? Mert a lakásban tarott kutyák félelme, stressze jobban oldódik az őket közvetlenül körülvevő személyek felé.
2012. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán csak bohóckodik. Az én terrierem is elkapkodja a fejét a simogatás elől, és gyengéden belecsíp a kezembe, aztán elrohan játékot keresni. Kicsit gügye a szentem.

Próbáld úgy, hogy nem a feje tetejét simogatod, hanem a torkát alul, mivel lehet, hogy fenyegetésnek veszi, ha a fejéhez érsz. Sok kutyánál látni, hogy leszegi a fejét a simogatás elől.

2012. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy fél, vagy fáj neki, vagy egyszerűen csak nagyon félre van nevelve, és ezért vesz fel hülye és értelmetlen szokásokat. Igazából így látatlanban ennyi információból nem tudnám megmondani, hogy melyik.
2012. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy irritálja a viselkedésed. Nem nyávogsz neki sokat? Vagy állandóan rajta csüngsz? Hagyj neki teret. Ő odamegy ha akar. Egy ideig próbálj kis távolságot tartani. És beszélj vele normálisan.
2012. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!