Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A macskám terrorban tartja a...

A macskám terrorban tartja a kutyámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy szimpla nőstény házi macskám, és egy labrador terrierem. A macska ha meglátja a kutyát, rátámad, véresre karmolja és harapja. Leszedni se tudom róla, mert akkor úgy kell kitépnem belőle. A kutya zárkózott lett.
2012. jan. 31. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem nagyon tudsz mit tenni szerintem. A kutya mennyi idős, hogy ezt tűri?

És amúgy lehet én vagyok a tudatlan, de milyen fajta az a labrador terrier? Vagy labrador és valami terrier féle keverék? Vagy retriever-t akartál írni?

2012. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%

Szegény kutya.

A macskát vagy add el vagy vidd el egy menhelyre vagy dobd ki!!!

2012. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
5%
Agresszív szar. Én elzavarnám.
2012. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
7%
Mondjuk a válaszomat úgy olvasd, hogy nem az állatok iránti empátiámról vagyok híres :)
2012. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz ügy, a macskát nemigen tudod megnevelni. Valahogy szeparáld el őket egymástól, ha a kutya bent van, akkor a macska legyen kint és fordítva.
2012. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
32%

Szerintem válaszd el őket, ne hagyd, hogy találkozzanak egy ideig, ami a kutyád illeti elég nehéz lesz neki újra a régi lenni mert az nagyon rossz ha egy macska megver egy kutyát.

Elsőnek is próbáld visszaadni a kutyád önbizalmát, foglalkozz vele egy kicsit többet, bizonyítsd be neki, hogy ő az erősebb, ha így sem sikerül akkor azt ajánlom, hogy a macskát tüntesd el, mert egy macska közel sem ér annyit mint egy olyan szép kutya. De természetesen ez a te döntésed. Remélem segíthettem.

2012. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Vízipisztoly. Lődd le a macskát, ha durvul. De ezt a kérdést inkább a macskás topicba tedd fel, hátha ott olyanok fognak neked válaszolni, akik értenek a macskák neveléséhez. Mi itt inkább kutyákkal vagyunk képben, de nyilván nem szegény eb szorul nevelésre...
2012. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A macska be van tojva a kutyától, úgy tűnik ebből nekem, hogy nem nagyon vannak összeszoktatva, nem lett megtanítva a macskának, hogy nincs mitől félnie a kutyától. Lehet ideje lenne kicsit a macskát is nevelni, hogy talán mégsem játszhatja el ezt a kutyával.
2012. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szegény :(

Egyébként mennyi idős a kutyus? Amíg az enyém kicsi volt, 1x kapott ő is egy pofont anyós macskájától, neki is vérzett az orra. Mostanra a macska menekül a kutya elől (hozzáteszem a kutyám nem bántaná, csak játszani szeretne vele).

2012. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Labrador retriever és egy jack russel terrier keverék, ezért írtam így. Régen egy yorkshire terrierem volt, 4hónapos korában elpusztult, hála a macsesznak. Más kutyákat nem bánt, csak az enyémet. Jópárszor volt hogy a szomszédok áthozták a saját kutyájukat, azokat nyalogatja, és hagyja magát is nyalogatni. Lehet h féltékeny?
2012. jan. 31. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!