Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fog megfagyni a kutyám?

Nem fog megfagyni a kutyám?

Figyelt kérdés

Most jönnek a mínuszok éjszaka -20 fok is lehet!! A kutyám golden és labrador keverék nagy bundája van és meleg ólja!

De nagyon féltem! Lakásba nem tudom bevinni szüleim nem engedik és fűtött garázs sincs! Nem fog megfagyni ebbe a nagy hidegbe? Ja és 2éves lesz!


2012. jan. 31. 19:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha ki van bélelve az ólja akkor nem lehet gond.
2012. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj nem lesz baja. De szőnyeg helyett jobb a szalma alá. Abba bevackolja magát. Am nekem a staf keverékem annó jól érezte magát benne ilyen hidegbe. Mondjuk neki fa ólja volt a két réteg fa közt hungarocel szigeteléssel. A bernáthegyink meg az ól közelébe se ment ilyenkor :)
2012. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
hát akkor majd megpróbálom a szénát:) Csak azért kicsit megnyugodtam, hogy látom itt a többi szomszéd kutyát is mind kint van és semmi bajuk!
2012. jan. 31. 19:15
 14/24 anonim ***** válasza:

Ha van meleg ólja akkor nincsen gond.

Nekem van egy Tacskó keverékem de össze bújnak a másik kutyával van 3 téli pokrócuk és néha estére van bent náluk forróvizes palack. Így nem fáznak.

Ne aggódj nem fog meg fagyni. A szomszédom Goldenje is kint van....

2012. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
ja igen:) még az, hogy forró vizes palackot teszek az óljába az befűti neki valamennyire? már ha nem szedi ki:D
2012. jan. 31. 20:09
 16/24 anonim ***** válasza:

Én vagyok az előbb említett, melegítő lapot ajánló.


Nekem a német boxerem sose fázik a kertben, a házában meleg van - még ilyen kutyaidőben sem (persze éjszakára bejön ebben az időben még ő is)


Én a melegítőlapot viszont úgy használom, hogy a hátsó falra tettem fel a plafon alá a kutyaházban, és nem a kutya alá. Szerintem nem jó, ha közvetlenül a testét melegíti.


Elsőre nem olcsó megvenni a berendezést, de hosszútávon kifizetődő mindenképp véleményem szerint. :)

2012. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
És ezt amit mondtál a kutya nem szedi szét?
2012. jan. 31. 20:39
 18/24 anonim ***** válasza:

Nekem eszükbe sem jutott szétszedni, meg nem is tudja, mert fémből van azokon a részeken, ahol megkezdhetné. Ezek a melegítő lapok kimondottan kutyák alá vannak kitalálva, de ha ügyes vagy, akkor be is építheted a kutyaház aljába, eredetileg ez kutyaház padlófűtés,d e szerintem nem jó a kutyának sem a padlófűtés, ahogy az embernek sem.


Ha mégis kóstolgatná a kutyád, akkor erős, csípős paprikát beleáztatsz olajba pár napig, és bekened vele a lapot. Én ezzel a technikával szoktattam le az egyiket arról, hogy hetente megegyen egy hőfüggönyt. Kicsit drasztikus, de jól bevált módszer.

2012. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Egy hosszabb szőrű kutyáról beszélünk, mi az istennek tennél alá még melegítő lapot is?

A túl meleg ól sem jó, mert bepárásodik és mikor kijön a kutya a hidegre, kész is a betegség.


Oké h oda kell figyelni a kutyákra, na de nem kell túlzásokba esni.

2012. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
KOmolyan mondom, a kinti kutyáknak ha kó ólja van is ilyenkor legjobb alpa a szalma. Olcsó, és nem fázik benne. Régi, de jó és praktikus módszer jah és olcsó is.
2012. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!