Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fog megfagyni a kutyám?

Nem fog megfagyni a kutyám?

Figyelt kérdés

Most jönnek a mínuszok éjszaka -20 fok is lehet!! A kutyám golden és labrador keverék nagy bundája van és meleg ólja!

De nagyon féltem! Lakásba nem tudom bevinni szüleim nem engedik és fűtött garázs sincs! Nem fog megfagyni ebbe a nagy hidegbe? Ja és 2éves lesz!


2012. jan. 31. 19:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Adj neki jó minőségű tápot. Kb. egy órával azelőtt, hogy megeteted a kutyát, a tápot öntsd le meleg vízzel, hogy a szemek felszívják a vizet (annyi vizet önts rá, hogy miután megduzzadt a táp, ne tocsogjon, hanem szépen felszívja) és szobahőmérsékletűen add neki, hogy ne hűljön át tőle. Mindig ügyelj rá, hogy langyos víz legyen előtte. Esetleg adhatsz neki kiegészítésképpen főtt rizst, egy kis szénhidrát nem árt a hideg ellen.
2012. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem is golden-labrador keverék kutyusom van. Kinti kutya ő is, napközben a hóban fekszik.

Este meg bemegy a jó meleg (pléddel, kabáttal kibélelt) házikójába. Én tettem a háza bejáratához egy kis szőnyeget, amit csíkokra vágtam, így nem megy be a hideg.

A kazánházba is beszoktam vele menni pár percre, hogy kicsit melegedjen.

2012. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem is goldenem van, de ő bent alszik ilyen hidegbe meg mostanság amúgy is :'D

Meg napközbe is bent ha mi nem vagyunk kint, de elvileg nem lehet baj mert van bundája meleg az ólja..

2012. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha az ól rendben, nem lesz gond. De ne plédet,pokrócot tegyél alá, mert az átnedvesedik, és csak hűteni fogja. Tegyél alá szalmát, ahogy az előttem szólók is írták.


A melegítőlap szerintem nem jó, amint kijön, pl. ugatni, pisilni, máris kész a megfázás.

2012. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!