Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám belement a sárba és...

A kutyám belement a sárba és tiszta sáros a bundája de csak alul mit tegyek? Fésüljem ki neki? vagy lemegy magától amúgy már aztvettem észre hogy ment valamennyi belőle ha nem csinálok vele semmit akkor lemegy magától?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 13:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
52%
miért nem fürdeted meg?
2009. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ilyenkor? hideg van és megfázna amúgy kinti kutyus
2009. máj. 31. 13:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában pár nap alatt az egyenes szőrű kutyák bundájából "kiszárad" a sár. Rásegíthetsz fésüléssel, de magától is megtisztul. Ilyen kis semmiségért fürdetni baromság. Amúgy is évente maximum 6-8 alkalom fürdés ami még elmegy a kutyánál, de inkább kevesebb. Aki ennél többször fürdeti az csak a kutya bundáját teszi tönkre öreg korára.
2009. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2. válaszoló teljesen igazad van... tegnap lett sáros a bundája de már ma latni hogy már nem annyira sáros amúgy szamojed, spiccről van szó és gyönyörű csillogó bundája van

kőszi a választ

2009. máj. 31. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy esős nap után az én kutyáim is úgy szoktak kinézni, mint egy varacskos disznó. De nem kell vele foglalkozni, ha megszárad a bundájuk, kicsit át kell fésülni, és megint olyan lesz a bundájuk, mint új korában :-)
2009. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat
2009. máj. 31. 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz lehet, ha mondjuk egy városi lakásban szárad ki a bundájuk. Én ilyenkor amolyan "alváz" mosást alkalmazok, ettől még nem fázik meg.
2009. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a kérdező menniyre tisztában van a kutyatartással! ha kinti kutya hogy fázna már meg?!?gondolom télen is kinnt van akkor sem beteg,nemhogy nyáron:D:D:D neked is csak képen való kutya!
2009. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szamojéd spicc .. vessző nélkül

várd meg amig megszárad, aztán alaposan keféld ki

2009. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

képről való nekem kutya???na persze. képzeld mikor írtam a kérdést akkor esett az eső és hideg volt úgyhogy fogd be!!!

utolsó válaszoló. ha nagyon zavar akkor szamojed, spicc

a többi választ köszönöm

2009. jún. 1. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!