Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador kibirja a -25 fokot?

Labrador kibirja a -25 fokot?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves labrador kutyusom.van egy háza aminek az oldalán van hungarocel. az lenne a kérdésem,hogy most ha bejön ez a -25 fok akkor kibirja a hideget? előre is köszönöm!

2012. febr. 1. 18:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el, lehet, hogy segít valamennyit. Nekem akkor se lenne szívem ilyen hidegbe kint hagyni a kiskutyámat.

2012. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsó kettő hozzá szolónak! arik vagytok!
2012. febr. 1. 21:47
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem se, de egy labrador birni fogja hidd el, nem kis pincsi az mint amit a linkbe küldtek, egy olyat én se hagynék kint. De hidd el, amelyik kutya lábán úszóhártya van és vastag zsirpárna a hátán, az a hideghez van szokva. Ha még kölyök, akkor vigyázni kell rá.
2012. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ne aggódj. Nekem 7 éve 2 labim van, (sajnos dec. 30-án az egyik meghalt, mert megtámadta kutyasétáltatás közben egy harcikutya, és ettől szívrohamot kapott)és kinti kutyák, hőszigetelt házuk van, az ajtajuk pedig műanyag fóliával zárt, és többször is lemértem a hőmérsékletet, ezt te is megteheted. Ha van időjárás állomásod,aminek van kinti egysége, én azt betettem a kutyaházba, úgy, hogy ne férjenek hozzá a kutyák, és úgy felfűtik a házukat, hogy -10 fokos hidegben +10-15 fiokot mértem a kutyaházban. Sajnos így, hogy a kutyám egyedül maradt, épp tegnap este mértem le a kutyaól hőmérsékletét, csak 0 fokra melegítette fel magának a házat, de 0 fokban a labrador már tökéletesen jól érzi magát, reggelig ki se bújt a házából, mert nem volt nyoma. Ettől függetlenül várom, hogy végre elmehessek az új kis labimért, aki még csak 8 hetes, azért várok, hogy ne legyen olyan hideg, amikor elhozom. Ketten jobban elvannak. Próbáld ki te is, mérd le a hőmérsékletet, és akkor megnyugszol.
2012. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az nagyon helyes, hogy tettél be neki hungarocelt, de van még néhány tanácsom.

1. Tegyál be j sok szalmát, az nagyon jó a kutyusnak. Először nagy valszínüséggel ki fogja kotorni, de aztán rájön hogy az ngayon jó

2. Töltség meg kb 2 literes palackokat forró vízzel és azt tedd a kutyaházba. én mindig 3 palackot tezsek de olyan hidegben akár 5-öt is tehetsz.

FONTOS, HOGY ESTÉNKÉNT, LEGALÁBB 2-SZER CSERÉLD A PALACKOKAT!!!!

2012. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
forró palackot? a házát felmelegíti? de az olyan hamar kihül meg hideg lesz nem?:S főleg ilyen hidegben ami mostanság van..
2012. febr. 9. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!