Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kutyát mennyire...

3 hónapos kutyát mennyire viseli meg egy új gazdi? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Megláttam egy nagyon aranyos kiskutyát,aki 3 hónapos. Gazdija el is adná,de nem tudom,hogy mennire szokna hozzám.Szeretne-e engem?

2012. jan. 28. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:

első pár hét biztos nehéz lenne, de ha sokat foglalkozol/játszol/sétálsz vele akkor megszeret :)


milyen fajta??

volt már kutyád??

2012. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy idő után megszokja, ő még kölyök kutya szerintem nem lenne probléma.
2012. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

első vagyok:

a kutyák viszonylag hamar tudnak alkalmazkodni, úgy hogy tuti hogy megszeret de az első pár hétbe még ne várj tőle el sokat..

2012. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Labrador.És úgy hallottam,hogy a labradorok nagyon kötődnek a gazdájukhoz.Ezért is vagyok ilyen tanácstalan.Sosem volt még kutyám,nem akarok pofára esni.
2012. jan. 28. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeretne, hiszen te lennél a gazdája. Szerinted a menhelyről kihozott kutyák nem szeretik az új gazdáikat? Jó, mondjuk azok a kutyák "lelkileg sérültek" és természetes, hogy jobban ragaszkodnak azokhoz, akik kivitték őket. De hidd el, nem lesz semmi baj, szerintem hamar megszokja a helyzetet és megszeret téged.
2012. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeretne. Két kutyám közül azzal volt a legkevesebb gondom, aki már elmúlt 3 hónapos, mikor hozzánk került. Gyakorlatilag szobatiszta volt, gyönyörűen sétált pórázon. A szeretet pedig? Nem mehettem el otthonról2-3 napnál hosszabb időre, mert ha nem én tettem elé a kaját, nem evett.....
2012. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gabrielli ***** válasza:
10 hetesen vettem meg a goldenemet. Egy hét alatt már "teljesen az enyém" volt. Most 3 és fél hónapos és hozzám van nőve, pedig dolgozom és elég sokat van egyedül. Szerintem nem lesz gond az új gazdi, még kicsi a kutya, eleinte egy kicsit fog keseregni de egy, max 2 hét alatt hozzád szokik.
2012. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:
3 hónaposan pont időben van, hogy az új gazdihoz kerüljön. Jobban fog alkalmazkodni, mint egy 8 hetes kölyök.
2012. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első pár napban rossz lenne neki de hozzád szokna. Ilyen korban szokták a tenyésztők is eladni a kutyákat. 2-3 hónapos korukban.
2012. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon gyorsan hozzád szokik, 3 hónaposan hoztam el én is a kutyáimat 7 évvel ezelőtt, és már az első napon nagyon megszerettek engem, de törődtem is velük sokat. Kellő törődéssel nagyon meg fog szeretni Téged!
2012. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!