Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes labrador szukának...

8 hetes labrador szukának hány kilónak és kb milyen magasnak kell lennie?

Figyelt kérdés

Illetve egy ekkora kutyának milyen nyakörvet ajánlotok?

Bolhairtónak mit vegyek inkább, nyakörvet vagy mást?


2012. jan. 30. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyedenként változó, hogy milyen ütemben fejlődnek, szóval ha jól néz ki és egészséges, akkor biztos, hogy nincs semmi gáz.

Egy ekkora kutyának egész pontosan egy ekkora kutyára való nyakörvet tudok ajánlani :) Nem tudom, mire gondolsz...

Bolhairtó nyakörvet vagy bármi mást ilyen pici kutyára csak akkor rakj, ha rajta van a tájékoztatóján, hogy lehet. De én inkább valami cseppentőset javasolnék, mert egy jobb nyakörv, ami tényleg hat, 5-6 hónapig jó, azalatt meg sokszor kinövi a kutya, ha levágod méretre - márpedig le kell vágni, mert ha egy háromszor olyan nehéz kutya adagját kapja, az nem feltétlenül egészséges.

2012. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor bolhairtóból cseppet veszek. A nyakörvvel kapcs meg nem a mekkorán van a hangsúly, hanem a milyenen, pl. olvastam, hogy sokan ilyen textilest vesznek. Meg könnyűt. Még semmilyet nem vettem, ezért érdekelne több vélemény.
2012. jan. 30. 12:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Amilyen tetszik. Nyilván ne húzza le a kutya nyakát, de gondolom ezt egyedül is tudod, meg hát pici nyakörvekből eleve nem gyártanak nehezeket :) És szokj hozzá már az elején, hogy fémcsatosat választasz, mert a műanyag könnyen törik, és egy szeleburdi kölyök bizony megterheli a nyakörvet. Viszont nagyon drágát se vegyél egyelőre, úgyis ki fogja nőni :)
2012. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Ja és mégvalami! A szőrét mivel kefélitek-fésülitek? Nekem lakásban van (elég nagy lakás), ezért is szeretném fésülni, hogy a nagyja szőrtől megszabadítsam, amikor az esedékes. Kérdeztem ugyan már két boltban is, hát az egyik biztos baromságot mondott, mert tök másfélét ajánlottak. Egyik mutatott egy ilyen puha fémszálas kefét, hogy az kölyköknek való, a másik meg azt mondta, hogy sima fogas fésűvel.....
2012. jan. 30. 13:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Furminátor. A lakásban kutyázók megmentője. Vaterán olcsón megkapod ugyanazt a minőséget, amit boltból vagy a forgalmazótól 10ezerért vehetnél csak meg. Neki a nagy méretet ajánlom, nekem a 25 kilós keverékemre kicsi a közepes.
2012. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget!!! Erről már hallottam, meg is nézem.
2012. jan. 30. 13:50
 7/13 anonim ***** válasza:

imádom az ilyen kérdéseket :-)))


3 hónapnál fiatalabb kutyának tilos bármilyen bolhairtószer !!!!!!

nyakörvet majd többször kell vásárolnod mert gyorsan nő. legalább 1 ujjad aláférjen.

2012. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mivel fésüld? kérdezz meg egy kutyakozmetikust! nála jobban senki se tudja.
2012. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor 3 hónapos koráig nem lehet semmit tenni a bolhák ellen??? Remélem, azt, hogy imádod az ilyen kérdéseket, komolyan írtad... mert ugye gondolom, Te sem úgy születtél, hogy mindent tudsz... és akkor már inkább tegyem fel a fárasztó kérdéseimet, mint hogy nem teszem fel és esetleg baj lesz belőle...
2012. jan. 30. 15:08
 10/13 anonim ***** válasza:
de lehet tenni, fürdesd meg vízzel! vagy szépen egyenként nyomd agyon a bolhákat. egy kölyökutyát nem lehet beskautulyázni, hogy mekkorának kell lennie, csak a végleges felnőtt méretek a behatárolóak, ami az ideális. hiszen egy kölyökkutya, a nagytestűeknél 1 éves koráig nőnek. ami fontos még hogy ne etesd túl, napi 3-4 alkalmommal de kevesebbet. ha túl gyorsan nőnek azt az ízületeik bánják.
2012. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!