Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » LABRADOR RETRIEVER?

LABRADOR RETRIEVER?

Figyelt kérdés

Aki ért a Labikhoz! Mi a véleményetek?

Fajtatisztának tűnik?

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 29. 23:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
nagyon nem az egész fej szerkezete más milyen.
2012. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Hovarju ***** válasza:
100%

Háát. Ezt kép alapján nehéz megmondani. Van törzskönyve?

Az én kutyám is hasonlóan nézett ki kölyöknek. Most múlt 2 éves és teljesen labi kinézetű, de csak 40 cm magas és 20 kiló.

Szóval ez alapján bármi lehetséges.

2012. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Kicsit inkább goldenes a feje, de kölykökből tényleg nehéz ítélni. Ha azért kérdezed, mert láttad hirdetésben és megvennéd, de nem bízol abban, hogy tényleg labi, akkor ne vedd meg, ne csak azért, mert akármi lehet, hanem mert szaporítókat meg "megesett" kutyásokat csúnya dolog támogatni.
2012. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Szóval mai nap vette meg a párom, apuka törzskönyves, anyuka nem. Más meg pont azt mondta, hogy a feje teljesen labrador, csak a lábfején levő fehéres színeződés miatt bizonytalan.
2012. jan. 29. 23:40
 5/32 A kérdező kommentje:

Nade... ha az anyjából született, aki labrador, és az apjának meg törzskönyve van.... végülis itt az a kérdés, tényleg az apa-e az apa...

azért remélem, nem egy pittbull.... :D

2012. jan. 29. 23:44
 6/32 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy mi az apja, anyja, mert ha jól tudom a labradoroknál nem megengedett a fehér láb, szóval ez hivatalosan nem egy labrador.


És még fizettetek is érte? Tanulópénznek jó volt.

2012. jan. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nekem labinak tűnik. Jól sikerült kiskutya,remélem szeretni fogjátok.:-)
2012. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadtátok, hogy nincs törzskönyveztetve, innentől kezdve a kutya fajtatisztaságát firtatni teljesen felesleges.
2012. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Nekem annak tűnik, de (!) mivel a kicsi nem törzskönyves így nem fogják itt neked azt mondani, hogy ez tényleg labi (még akkor se ha anya-apa törzskönyves és ezt te 100%-ra tudod), maximum azt, hogy labrador jellegű és a fajta összes jellemzője megtalálható benne. Mindezt azért, mert hivatalosan csakis az a kutya nevezhető fajtatisztának, amelyik törzskönyves.

Szerintem egy jó fej kiskutyával lettetek gazdagabbak, aminek biztos köze van a labradorhoz, az hogy 100%-ig vagy nem, felnőtt korában meglátjátok magatok.

2012. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jól sikerült keverék. A labikon maximum a mellkason van fehér jegy, a lábakon még elvétve sincs.
2012. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!