Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? (sok választ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? (sok választ, ha lehet. )

Figyelt kérdés
A barátom elutazott egy hétre, minden tökjó volt, de tegnap egy picit összebalhéztunk telefonban.. utána kibékültünk, bár szerintem nem eléggé veséztük ki a dolgokat.. ma jön haza, de valahogy nincs hangulatom/kedvem hozzá. azt hittem, hogy ez a nap csodás lesz, mert végre látom, és jajj nagy találkozás.. de most minden olyan furcsa.. szeretném is látni, ha látnám biztos megváltozna amit most érzek, de most szívesebben lennék valaki mással.. mit tegyek? miért érzem ezt? ugye ez nem azt jelenti, hogy véget kéne vetni a kapcsolatnak? ( 4hónapja vagyunk együtt. 17/L)
2011. jún. 25. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ti pár héten belül szakítani fogtok.


Így legyen ötösöm a lottón!

2011. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség válasza:


Kedves kérdező. Jobb lenne egymás mellet megbeszélni a dolgaitokat.Kérdezd meg mit érez irántad.Ha megvan beszélve a dolog ruccanjatok ki egy kicsi Ha gondolod meny el fagyizni beszélgetni a barátnőidel míg nem jött haza.

2011. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de én nem karom, hogy vége legyen.. 1hét múlva megint elutazik, aztán pedig én, nemfogunk találkozni egy hónapig.. és lehet, hogy jobb lenne, hogy akkor most ezen a héten se találkozzunk..könnyebb lenne..vagy nem tudom.. össze vagyok zavarodva..
2011. jún. 25. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked (is)inkább egy olyan pasi kellene,akivel együtt tudnál elutazni bárhová...
2011. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

lehetséges..


3körül jön majd, és én nemtudom, hogy mit kezdjek vele.. mikor vele vagyok már akkor biztos jólesz..de addig nemtudom..

2011. jún. 25. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor pedig foglald el magad:)


Túl sokat agyalsz a semmin XD

2011. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!