Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy a baj úgy érzem, sok...

Nagy a baj úgy érzem, sok választ szeretnék kapni, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Kiskutyám ma reggelre beteg lett. Hányt. Tegnap este a szokásos álmosságon kívül nem látszott rajta semmi. Most látszik rajta, hogy rosszul van. Egyszer hányt, most próbál aludni, horkol is, szóval valamennyire megy is neki, de látszik, hogy éber és meg meg remeg. Nagyon félek, kétségbe vagyok esve, találkozott már valaki ilyen esettel? Mi lehet a baja?
2012. febr. 2. 08:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A kutyák néha csinálnak olyat is, hogy meghánytatják magukat. A 7 hónap alatt ez nálunk 2x fordult elő. Hányt egyet, majd mintha mi sem történt volna, folytatta tovább a dolgát, se a kedve nem lett rosszabb, se lustább nem lett, stb. Ilyen előfordul.


Viszont ha nyüszít, akkor tényleg mindenképp mutasd meg dokinak!

2012. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Viszem mindenképp. Most ébren van, látom rajta, hogy rosszul van, remélem csak a hasa fáj. Csak fekszik, de játszik a kis plüssével. Épp reggelit készítek, és megszagolta, majd megnyalta a kezem, szóval étvágya lehet, de pihentetem a gyomrát most.
2012. febr. 2. 09:53
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, utána olvastam most mélyebben a kutya betegségeknek, és olvastam olyanról is, hogy néha hánytatják magukat és hogy ezzel nincsen gond. Ő viszont rögtön ébredés után hányt. Mintha arra ébredt volna, hogy rosszul van és kell neki... Vissza gondolva este hajnaltájt egyszer felébredt és már akkor nyammogott eléggé, szerintem már akkor is hányingere lehetett... Jó tudom, most ide írhatok meg gondolkodhatok, attól nem lesz neki jobb. :(
2012. febr. 2. 09:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Biztos valami gyomorrontás, vagy vírus. egyszer az én kutyám is olyan rosszul volt, úgy görcsölt a hasa,és hányt is mindent amit evett ivott, hogy összerogyott a két hátsó lába, persze akkor még nem tudtam hogy a hasa, és az orvos mondta, hogy húzta a görcs a hasát.kapott szurit, és meggyógyult.
2012. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Huhh. Ahogy mondta az utolsó válaszadó. Gyomorrontás. És már jobban is van, annyira örülök. :D
2012. febr. 2. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!