Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beviszitek estére a hideg...

Beviszitek estére a hideg miatt a kertben élő kutyát esetleg macskát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A kertben nálunk a macska és a kutya is csak akkor van, ha senki sincs otthon. Egyébként a lakásban a helyük nálunk.

De persze, ha teljesen kintiek lennének, akkor most mindenképp behoznánk őket. A szomszéd utcában már megfagyott egy kis termetű, keverék kutya, csak másnap délelőtt vették észre a kedves gazdik.

2012. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kutya kint (habár most épp itt fekszik mellettem, de éjszakára kimegy), macska bent. Amúgy ma délelőtt már valaki megkérdezte:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2626960-hogy-..

2012. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18:24-es szerintem nem teszel jót ha kiengeded a minusz 15-be éjszakára az állatot a plusz húsz fokról ami bent van :) szerintem teratsd bent mamár éjszakára..csak jót akarok:)
2012. febr. 2. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
:) Aranyos vagy, hogy jót akarsz, de nem lesz semmi baja. Ő ilyenkor érzi jól magát, ez az ő évszaka. Ilyen melegben, mint a lakásban van nem is tudna aludni, csak azért jön be, mert nem szeret egyedül lenni. Annyira nem fázik odakint, hogy még a házába se megy be. Képes kifeküdni a hóesésbe és egy megvárni, míg betemeti a hó. Ha kevésbé hidegtűrő kutyám lenne, akkor ő is bent aludna a macskával.
2012. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!