Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy a kutyam...

Mit tegyek hogy a kutyam egyes hejzetekbe agreszivab legyen?

Figyelt kérdés
Egy Kozep asziai juhasz kutyam van 9 honapos.Egy napon setalni vittem es egy kutya rank tamadt.A kutya morrogni kezdet es tamadni akart.Tudom ijen hejzetbe mit kel csinalni de a kutyamra akartam hagyni hogy o oldja meg.De o semit nem csinat csak a fejet folemelte es csak alt.A masik kutya kozeledni kezdet.Egesz kozel jot es a kutyam hatralni kezdet.A kutya nem volt nagy az en kutyamal egyforma magsak volatak.Majd duhos lettem es a masik kutyara ra tamadtam es jo nagyot ra uttem.A kutya elfutott es mi haza mentunk.Mit tegyek hogy iljen hejzetekbe agresziv legyen??
2012. febr. 3. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy abból a hátrálásból nem mozdult volna ki? Lehet, a kutyád jobban értette a másik jelzését, mint Te.Lehet,a másik kutya nem is támadott volna komolyabban.

A morgás még nem támadás.

2012. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. A kutyád tökéletesen viselkedett.


Ha ennyire nem értesz a kutyádhoz, és egy agresszív, (még rád is) veszélyes kutyát akarsz csinálni belőle, akkor inkább ajándékozd, vagy add el, mert nem való neked kutya.


Az ilyen "gazdák" miatt tart itt a magyar kutyatartást, mint most...

2012. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Örülj inkább, hogy ilyen kutyád van és ne próbáld elrontani!
2012. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van .Lehet hogya kutyam joban jot volna ki.Rovid ideig tartott.S nem akarok agresziv alatot nevelni belole de az ijen hejzetekbe szeretnem ha megalna a sajat laban.En csak attol feltem nehogy felenk legyen vagy ijesmi.
2012. febr. 3. 19:23
 5/8 A kérdező kommentje:
De meg ugyis csak 9 honapos.Meg kolyok.Meg erik az agya es meg fogok ijen hejzetbe kerulni es ra fogom hagyni akar mi tortenik!En ismerem a kutyam nap mind nap vele vagyok jacok es tanitom erre arra.De ijen hejzetkben ritkan vagyok.!
2012. febr. 3. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanulj meg magyarul, ahelyett, hogy agresszióra neveled a kutyádat.
2012. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is a kutyád még kölyök...meg te is a helyesírásodból ítélve. Inkább örülj, hogy nem egy agresszív kutyával élsz együtt, ne neveld rosszra!!
2012. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kutya a lehető legjobban viselkedett. Azáltal, hogy nem ő akarta megoldani a problémát, elismerte, hogy te vagy a főnök, neked a kiváltságod és jogod, hogy eldöntsd, mikor mit kell tenni. Csak ha ténylegesen elfogadja a kutya a gazdáját (természetesen nem a félős kutyákra gondolok) adja át a vezetést neki. A főnök dolga, hogy megvédje a falkát. Ha már az lesz, hogy a kutyád neki akar menni más kutyáknak (engedély nélkül), akkor óriási gond van a falkasorrenddel.

Az más kérdés, hogy te ezzel az értelmetlen hozzáállással és tökéletes tudatlansággal meddig maradsz valóban főnök. Én arra tippelek, hogy nem sokáig, persze utána jön majd, hogy itt kérdezgeted, mit csinálj a kutyáddal, mert már a szomszéd ebeket megölte, nem lehet sétálni, mert minden másik ebnek neki megy.

2012. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!