Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff fogváltás? (blablablabla)

Amstaff fogváltás? (blablablabla)

Figyelt kérdés

4hónapos kislány staffom belépett a fogváltós korszakba:)

6hónapos másik staffunk már túlesett rajta.Nála semmilyen probléma nem volt.Viszont a kicsi már 2 napja alig eszik.Száraz tápot abszolút nem eszi meg,vízbe beáztattam picit,hogy puhuljon,de úgy sem eszi meg.Konzerves kaját megeszi,de abból sem sokat.Megnéztem a fogait,az egyik szemfoga (ami pont most bújik elő) felett az íny be van dagadva és nagyon piros.Lehet,hogy begyulladt? Állatorvosnak érdemes lenne megmutatni,vagy át fog esni ezen ő is csak nehezebben?


Köszönöm a válaszokat:)


2012. febr. 3. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

"Megnéztem a fogait,az egyik szemfoga (ami pont most bújik elő) felett az íny be van dagadva és nagyon piros.Lehet,hogy begyulladt?"


Te komolyan ilyen hülye vagy?

2012. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem, biztos csak piros festéket evett és ott izmosabb az ínye.


Hát ez retardált..

2012. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor segítek,hogy ti is megértsétek. ABNORMÁLISAN piros volt,nem szép rózsaszínes,ahogy normális lenne,hanem vérvörös,és csak azon a helyen.tehát,köszönöm a választ nem vagyok retardált.:)
2012. febr. 3. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez tényleg hülye.

Kérdező, hogy te is megértsd: IGEN, be van gyulladva, vigyed orvoshoz.

2012. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármennyire is szerettek így reggel gonoszkodni, nem arra kíváncsi a kérdező, hogy hogy oltjátok, hanem hogy akkor mi baja is a kutyájának...
2012. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a szemfog sajnos begyulladt. Minél hamarabb vidd el dokihoz, mert súlyos következményei lehetnek. Ha fáj neki, akkor nem tud enni, így lesoványodik. Ne szenvedtesd, hanem nyomás az állatorvos. A másik kutyád szerencsés volt. Az én staffim fogváltását észre sem vettem!
2012. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,kihívtam a dokit,azt mondta várjunk pár napot,hátha magától kibújik,ellenkező esetben kisebb műtétre lesz szükség,addig meg pépes kaja,főtt husi,stb.:)
2012. febr. 4. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!