Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért nem eszik a kutyakaját...

Mért nem eszik a kutyakaját amit ajánlottatok?

Figyelt kérdés
Megvettem a kutyakajcsit amit mondtatok kecsketejes vízbe beáztattam és nem eszik...:( Volt itthon alutasakos kutyakaja az se kellett nekik. Egyedül a tejbe aprított kenyeret eszik meg a párizsit.De abból is csak minimálisat...:/
2012. febr. 5. 10:43
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Teljesen megpuhult a táp? Össze kellene nyomkodni nekik villával, ha ezt eddig nem tetted meg.
2012. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Igen a tejet megisszák a tálból. De még kis ügyetlenek. Ezt a főtt husisat még nem hallottam mai nap folyamán akkor ezt is kipróbálom. Hátha sikerül.
2012. febr. 5. 10:59
 13/48 A kérdező kommentje:
Összenyomkodtam,szájába adtam. Kiköpi és gyorsan el is iszkol onnan... Nem tetszik nekik...:/
2012. febr. 5. 10:59
 14/48 Akiteki ***** válasza:

Vedd vissza a tejet, mert hasmenésük lesz.

Egy másik helyen azt írtad, hogy Te is pincsereket tenyésztesz, akkor hogyhogy nem tudod hogy kell etetni a 4 hetes kölyköket?

2012. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Azért a kettő között van különbség. Ott kapja az anyatejet mikor kevés akkor kapnak egy kis tejben áztatott tápot. Először csak nyalogatják utána megeszik. Ezzel nincs is gond. De itt éppen az a baj hogy alultápláltak, nem megfelelő minőségű anyatejet kaptak, és még lehet nem is próbálta etetni őket senki. Sajnos tanácstalan vagyok ilyen helyzetbe még nem voltam.
2012. febr. 5. 11:11
 16/48 Akiteki ***** válasza:

3 hetesen már akkor is rá kell szoktatni a kölyköket a tápra, ha az anyjuk szoptatja is. 4 hetesen már vígan elrágcsálják szárazon is a tápot.

Áztass be Royal Canin kölyöktápot forró vízbe. Ha kihűlt, törd össze villával és tedd eléjük. Az első falatokat be kell tenni a szájukba, aztán már ízleni fog és maguktól eszik.

2012. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Vasárnap van nincsenek nyitva boltok. Holnap tudok nekik csak hozni. Bár amit hoztam tápot azt is itt ajánlották és nem volt olcsó. Ugyan ezt megcsináltam vele nem is egyszer tettem a szájába egyszerűen kiköpi...Lehet nem is éhes vagy már nem tudom.
2012. febr. 5. 11:21
 18/48 anonim ***** válasza:

4 hetesen még nem rágcsálják vígan a száraz tápot,esetleg 7 hetesen.

Ilyenkor még be kell áztatni és péppé törni.

Az első evések csak nyalogatások aztán szép lassan belejönnek.

2012. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Ez a gond, hogy még csak nyalogatni se nyalogatják. Esküszöm még grimaszolnak is hozzá mint a kisgyerek....:/
2012. febr. 5. 11:33
 20/48 anonim ***** válasza:
Féregtelenítve voltak már?
2012. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!