Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért nem szereti a...

A kutyám miért nem szereti a többi kutyát?

Figyelt kérdés

Menhelyről került hozzánk 3 hós korában. Most 3 éves, de sehogysem akar megbarátkozni a többi kutyussal. Már többször próbálkoztunk, de semmi.. megugatja őket, morog, támadna.. :SS egyébként szuka, és kistestű

Valakinek valami ötlet, tipp? ://


Köszönöm előre is a normális válaszokat! 14/L


2012. febr. 5. 18:25
1 2
 11/20 Mailerdeamon ***** válasza:

Ja, nem a Cesar. :) Ő ahhoz kicsit messze lakik.


Ő az: [link]

2012. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, róla még nem hallottam. De ahogy látom, CM-et is megnevezi példaképnek. :)
2012. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
Aha. Szóval majmolja Cesart, és ezt nem is szégyelli kirakni az ablakba. Hár erre kíváncsi vagyok, videót kérnék a youtube-ra, ha lehet :D
2012. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Mailerdeamon ***** válasza:
54%

:))


Sajnos nem leszek itthon amikor jön, de igyekszem majd alaposan beszámolni. Amúgy marha kíváncsi vagyok rá, de szerintem meglátja a kutyát és rávágja, hogy ehhez hónapok kellenek - ezt meg nélküle is tudjuk.

2012. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
32%
Be kell tenni egy összeszokott falkába. De igy egyszerűen hangzik:) De miért akarod, hogy annyira szeresse a többi kutyát? nekem is van egy 5 évesem. 7 hetes kora ota van itt. Egy akkor 3 éves szuka mellé került. Mentük suliba, oviba, metrón, hév-en, aluljárókban, mindenhol amit el tudsz képzelni. Mindig velem volt, sokat foglalkoztam vele. De a mai napig nem tudtam belőle kivenni a másik kutyákkal szembeni agressziót. Itthon már elvan a többiekkel (2 szuka 1 kan) viszont pont az öreg szukát támadja, aki jószerint felnevelte. Idegen kutyánál örjöngés, pedig kiállitásra is vittem, és a ringben kussolt, ott tudta mi a dolga. De egyszerűen ilyen. Már nem is tudok rajta kiakadni.
2012. febr. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

1. Nem azért nyitottam ezt a kérdés topic-ot hogy Cesarról (vagy ki a tököm) beszéljetek! Nyugodtan privátba is el lehet intézni.. Marhára nem érdekelnek a semmi, negatív "válaszaitok".. Menjetek máshol beszélni erről a faszikáról..


2. Az utolsó válaszolónak köszönöm a normális válaszát. Azért akarom, h megkedvelje a többi kutyát is mert marha idegesítő, amikor sétálni viszem, jön szembe egy másik kutyás ember és az enyém ugat, húz, minden..

A másik meg, a lovardába is le szeretném vinni, ahogy a többi bértartó is lehozza a kutyáját/kutyáit. És nem szeretném, ha az enyémtől lenne hangos a lovi..

2012. febr. 7. 17:18
 17/20 A kérdező kommentje:
És még úgy is próbáltuk egy szintén kistestű kutyával összebarátkoztatni, h elengedtük a pórázról..
2012. febr. 7. 17:19
 18/20 anonim ***** válasza:
és akkor mit csinált? nem csak hülyén játszik?
2012. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az a kutya is őrjönghet ám pórázon, amelyiknek semmi baja a többi kutyával. Félig szocializálás, félig nevelés kérdése. Keress szakembert, aki segít megoldani a problémádat.
2012. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. febr. 11. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!