Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tetszik a kutyam?

Tetszik a kutyam?

Figyelt kérdés
[link]

#kutya #állat #Cane corso #harci kutya.
2012. febr. 5. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
Elég ilyesztő. Egydül az itcán nem szívesen futnék össze vele:) De amúgy szép.
2012. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
29%

A fajtáért nem rajongok, de mivel a fajért ige, hát értük is.:)


De miért van az egyik képen szöges nyakörv a nyakában??


Ha csak azért, mert "jól néz ki", vagy mert így akarod uralni, akkor csak jótanácsként mondom, hogy felejtsd el.

A szöges nem erre való.

2012. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 A kérdező kommentje:
Igazábol is is van minden féle neki ,elég agressziv .De azért tudok vele bánni ,velem és az ismerösökkel nagyon barátságos ,az idegenekkel viszont nagyon vad.
2012. febr. 6. 07:34
 14/85 anonim ***** válasza:
59%

Akkor ne fojtót rakj rá, az csak olaj a tűzre.


Tessék elmenni kutyasuliba, vagy könyveket olvasni és megnevelni a kutyád.

Ha idegenekkel agresszív, az azért van, mert téged gyengének tart és mint a falka tagját, meg akar védeni.

Felteszem, húznak is...

Hiába szép vagy félelmetes valakinek a kutyája, elég nevetséges, ha láthatóan gondjai vannak a kutya irányításával.



Képzeld csak mi lenne, ha a 3 KÁJommal sétálnék, és az arra járótól meg akarnának védeni...

Nekik altatás, nekem börtön, az áldozat meg jó esetben túléli.


Ha tisztáztátok a szabályokat a kutyáiddal, még a mostaninál is jobb lesz a kapcsolatotok!


(Tükörsulit ajánlom vagy Jan Fennell könyveit. Esetleg a kutyakiképzők kézikönyvét - könyvtárban is elérhető, nem kell egy vagyont fizetni érte.)

2012. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot de nem huznak és halgatnak rám .
2012. febr. 6. 13:23
 16/85 anonim ***** válasza:
51%

ma 11:25


Nem kutyanevelési tanácsot kért, hanem hogy a kutyája kinek tetszik. Értem én, hogy a felelős állattartást reklámozzuk mindenhol, de ezt hagyjuk meg azokra a kérdésekre, amelyek arról szólnak, hogy "Miért pisil a kutyám az ágyra? Az ivartalanítás segít?" meg a hasonszőrűeknek.


A cane corso egy olyan fajta, amelyikben erős az örző-védő ösztön így egyértelmű, hogy idegenekkel bizalmatlan, de ha a gazdája tudja kezelni ebből nem lehet probléma. A kérdező gondolom tudja kezelni.

2012. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 A kérdező kommentje:
koszi tudom kezelni de nem veszem rossz neven ha tanacsot adnak igazabol az a hejzet ,hogy kis koraban mindent raengedtem ezert vad de tudom vinni setalni szoval nem huz el de ha latom hogy gaz van raszolok vagy ha nagyon muszaj rautok eddig nem volt baj vele mert odafigyelek ra seta kozben telefonon irok azert nincs ekezet.
2012. febr. 6. 14:54
 18/85 anonim ***** válasza:
55%

natesséklétezik!


Szerintem nem a Te dolgod elbírálni, hogy mikor kell (lehet) reklámozni a felelős állattartást, és mikor nem.

Neked és nekem ez a fogalom mást jelent.

A kutyák külsejéről is írtam.


Szerintem csak annyi történt, hogy a kedves kérdező 3 percet rám pazarolt az életéből - én meg rá 6-ot az enyémből...

Segíteni akartam, mert amit ír az nem katasztrófa, nem állatkínzás, de nem is a kutyatartás mintaképe.

Én csak felhívtam rá a figyelmét, hogy min javíthatna...

2012. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 A kérdező kommentje:
Mondtam nincs gáz irhatsz véleményt nyugottan ,én ami töllem telik megadok mindent a kutyáimnak ha már ennél többet csinálnék az már tulzás lenne viszem sétálni fürödni nyáron jo minöségü tápot adok nekik és hust is szoktam kutyasuliba is akartamvinni de nem válalták el mert tul nagy és vad én elbirok vele nekem megfelelnek ugy ahogy vannak azért örzö védö ,hogy harapjon .
2012. febr. 6. 21:05
 20/85 A kérdező kommentje:
Mongyuk eggyet sajnálok azt ,hogy nem tudom vinni kiállitásra már probáltam de tul vad mikor közel jön a biró és elkezdené fogdosni meg ijesmi nekiugrik .
2012. febr. 6. 21:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!