Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tetszik a kutyam?

Tetszik a kutyam?

Figyelt kérdés
[link]

#kutya #állat #Cane corso #harci kutya.
2012. febr. 5. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kutyád a kiállításon kitűnőt kapott, vagy lehet, hogy nem. De az biztos, hogy Te nem kaptál kitűnőt magyar nyelvtanból...
2012. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:

Hányszor emeled még ki a kérdést??? Igen, szép, vagyis szerintem egy átlagos cane corso, de mindegy.

Inkább neveld meg, de ne szöges nyakörvvel! Az nem normális, hogy széttépi vkinek az ingét (persze vannak olyan esetek) és nem tudsz neki parancsolni!

2012. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:

szép kutya igaz én nem tartanék ilyet :)


és am én is téged vettelek észre előbb és nem a kutyát...

szóval én azt nem értem,hogyha az a kérdésed,hogy tetszik-e a kutyád akkor mért pont egy olyan képet raksz fel amin ül és így nem sokat látni a test alkatából...sòt még te is làtod,hogy itt kövérnek látszik....e kép helyett kirakhattadd volna azt is amelyiken igaz TE nem látszól de a kutya jobban látszik....pl ami kommentben elküldtél képet...

még ha olyan kép lenne aminakutyád nyugodtan ül melletted úgy,hogy nem kell fogni és nem kell szöges nyakörv...


na mindegy röviden:ha azt akarom,hogy a kutyámról mondjanak véleményt akkor nem egy ilyen képet rakok fel amin kutya nem annyira látszik(az alkata) de te meg szembetűnő vagy...

2012. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:

"cuki aszt hiszem kanikorszu.?"


Ne már...:D

2012. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
Cane Corso. Gyönyörű, nekünk is van, szürke egy hebehurgya bohóc, megszenvedek vele. Tenyészted őket?
2012. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor lesz még ez a kérdés kiemelve?!

Nem, nem tetszik. Ennél ezerszer szebb cane corso-kat is láttam már. Bánni nem tudsz vele, ez egyértelmű. Egy kutya nem támadhat emberre.

Hazudsz össze-vissza. Először azt írtad, egyszer tudták bírálni, kitűnőt kapott. Aztán meg már azt írtad, hogy mindig kitűnőt kapott akár hányszor vitted...

szánalom.com

2012. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy disznóó.
2012. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 Németh. Anett válasza:
szerintem nagyon szép kutya
2012. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem az. A gazdája meg agyilag zokni.
2012. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
jkzui
2012. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!