Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tetszik a kutyam?

Tetszik a kutyam?

Figyelt kérdés
[link]

#kutya #állat #Cane corso #harci kutya.
2012. febr. 5. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 A kérdező kommentje:
Összesen háromszor probáltam elsöre le tudták birálni kitünöt kapot ,aztán még a felvezetés elöt hazaküldtek mert már a ring elöt felpörgöt a sok kutya közt és azt mondta a biro ,hogy tul agressziv harmagyára meg a biro ingét szétcibálta még jo ,hogy a reflekszei jok voltak a bironak többet nem merem vinni nehogy valami nagy bajt csináljon kiállitáson nem tehetek rá szájkosarat.
2012. febr. 6. 21:13
 22/85 anonim ***** válasza:
100%

Na hát ezért mondtam, hogy a tükörsulit megnézhetnéd, mert ott az ilyen kutyákat is simán elvállalják...

és akkor járhatnál kiállításra is...:)

2012. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 A kérdező kommentje:
Ok.
2012. febr. 7. 06:59
 24/85 anonim ***** válasza:
Hűha! Ez a kutya gyönyörű!!!!
2012. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2012. febr. 8. 21:40
 26/85 anonim válasza:
Jajj nagyon szép :) nekem is ilyen kutyusom van és imádom makacs ,de nagyon okos és megbízható:)
2012. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
Nagyon szép,tekintélyt parancsoló eb. Értek ezekhez a kutyákhoz, nekem is hasonló van, (amstaff). Jól van tartva, meg minden, de valamit kezdjél a viselkedésével. Ahogy kitavaszodik, írasd be egy helyi iskolába. Elmondod, hogy elég agresszív idegenekkel, és hogy mit javasolnak. Valamilyen módszerrel mindenképp elvállalják, mert a legproblémásabb kutyákat is megjavítják. Valamit tégy ezzel kapcsolatban, mert Veszélyessé válhat. Nem rosszindulatból írtam ezeket, hanem tanácsként. Én is szúrtam el egy előző kutyát, ami történetesen bull terrier volt. Nagyon nehéz volt megváltoztatni, és nem is lehetett teljesen.. A tieden hátha lehet még. Amúgy gyönyörű állat!
2012. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
Nagyon szép főleg a mellkasán a fehér csillag :DDDD
2012. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. márc. 4. 19:58
 30/85 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép kutyus! :) Szomszédban is van egy ugyan ilyen, enyémeknek nagy pajtása.:))
2012. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!