Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cica mellé lakásba jó egy...

Cica mellé lakásba jó egy bolognese?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hàt én nem tartanék kutyàt meg macskàt egyûtt mert nem birjàk egymàst, bàr elôfordul hogy vannak olyan kutyàk és macskàk akik kijônnek.

En nekem 2 kutyàm van még azok is néha idegesitôen viselkednek ha egyûtt vannak.

2009. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én cicám nem szereti a macskákat, de a kutyákkal kijön.Ez abszolút macskafüggő.A mostani kutyusom sokkal később került ide mint a cica, mégis elvannak.Macskát viszont tépett már meg nem is egyet sajnos.Ivartalanított 6 éves lánycica.

2009. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk remekül megvannak. Szerintem csak türelem és megfelelő kutyanevelés kérdése az egész. :-)))))
2009. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a cicád nyugodt természetű és nem utálja a kutyákat,akkor lehet mellé egy bolognese vagy havanese vagy ilyen kis fehér pamacsok.Ezek az ölebek általában nyugodt természetűek,jól kijönnek macskákkal ha társasházban laknak mert megszokják a többi állatot.Csak mindkettővel ugyanúgy kell törődni hogy ne legyenek féltékenyek egymásra.Viszont a yorkik nem kedvelik a macskákat,hiába ölebek.
2009. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!