Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálta ezt a kutyám?...

Miért csinálta ezt a kutyám? Miért sírt ok nélkül?

Figyelt kérdés

A kutyám mellett álltam, hozzá se nyúltam ő is csak 4 lábon állt, meg se mozdult, csak várta a reggeli tejét, és egyszer csak elkezdett iszonyú hangosan és fájdalmasan sírni..De hozzá se értünk. Meg se mozdult, csak sírt..:S

És nem, nem azért sírt, hogy adjam már a tejét, vagy mert ráléptem, vagy szeretetből vagy ilyesmi..És nem is kanosságból.. ezeket már megjegyeztem, ezek másféle sírások. Most olyan volt, mintha megtépték volna vagy nemtudom, de nagyon rossz volt..fél percig csinálta aztán kicsit bambult és utána mintha semmi sem történt volna..valaki tapasztalt már hasonlót? Ha valamije fájt volna, akkor nem ésszerűen cselekszik és felemeli a lábát(ha az fáj) vagy lefekszik vagy valami?


2012. febr. 6. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol történt mindez? Kint az udvaron? Hóban? Vagy a lakásban?
2012. febr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lakásban, a konyhában. a szőnyegen állt, de nem volt semmi szálka vagy valami amibe beleléphetett volna, megnéztem:S
2012. febr. 6. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm. Nem voltatok lent közvetlenül előtte? A sózásra tudok még gondolni, de annak is szerintem előbb kellett volna jelentkeznie.. Ha ez sem, akkor sajnos nincs tippem.
2012. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem, kertes házban lakunk, de nem ment ki, csak kinézett de fázott és úgy gondolta nem kell nagyon wc-znie:D

hát végülis "mindegy", mert azóta nem csinálta, de azért kicsit aggódok nehogy valami baja legyen:S

2012. febr. 6. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy komoly bajra utalna ez :)
2012. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fájhatott a hasa vagy pl. a gerince.
2012. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne adjatok akutyusnak tejet,nem tesz neki tul jot.az is lehet h evvel probálta jelezni,tudom h hülyén hangzik,de nem lehetetlen,sok mindent éreznek,annak ellenére h nem tesz jot még izlelhet neki.nem megy a hasa tőlr?
2012. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!