Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire rossz a Dog Chow?

Ennyire rossz a Dog Chow?

Figyelt kérdés

Bementem ma a Fressnapfba, és kerestem a tápot, mert átrendezték, és az eladóhoz fordultam segítségért.

És amikor mondtam hogy Dog Chowt keresek, úgy nézett rám mint egy kutya gyilkosra, meg mondta hogy az egy alsó kategóriás táp, mivel etetem én a kutyámat...

Mellesleg ő nem bírja ezeket a nagyon prémium (magas hústartalmú) kajákat, viszont a dog chowtól sosem volt még hasmenése!

Mi az igazság?


2012. febr. 7. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hát tényleg nem a legjobb minőségű táp, ha hasmenése van a prémium tápoktól akkor abból vegyél érzékeny gyomruaknak valót, annyi márka van még ami nem annyira drága de jó : brit care,josere,belcano ,pro plan (bár ez drágább a felsoroltak közül)


az én kutyám is sok táptól f*sot de a pro plan haladtól nem ,azóta ezt kap..

2012. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

*belcando

*halas


bocsi

2012. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. febr. 7. 17:47
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Dog Chow mellé szoktak ajánlani egyébként egyéb vitaminokat, kiegészítőket is.

Próbáljátok ki a Brit Care-t, hipoallergén, én is ezzel etetek, bárányos-rizses és gabonamentes.


Fressnapfban ezt nem árulják, viszont ha pl. www.dogshop.hu-ról rendeled, ott értékhatártól függetlenül ingyen kiszállítják.

2012. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem rossz, egy középkategóriás táp és kész, semmiképp nem alsó.

Én egyszer felhívtam őket mert nem akartam feleslegesen utazgatni, hogy van e bárányos almás acanájuk és azt is simán leközépkategóriázta az eladó...

2012. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Adj neki hypoallergén tápot.Ez CSAK EGYFÉLE fehérjét és EGYFÉLE szénhidrátot tartalmaz.lehet hogy nincs minden ilyen típusú tápra írva hogy hypoallergén vagy nincs a neten feltüntetve de az összetevőkben ha megnézed egyből látni fogod!Pl.Josera PURE lmab and rice!olcsó és nagyon jó!!!!!Mi érzékeny emésztésű sokáig hasmenéses kutyát hoztunk helyre vele!!!!7500Ft/15kg mi ennyiért vesszük.de a Brit és Brit Care is ilyen,meg a Trainer Fitness-ból az összes hypoallergén bár picit drágább mint az előbb említettek.
2012. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én szoktam az enyémnek dog chow-t venni,meg ilyen középkategóriával etetem a kutyám sose fosott tőlük és szereti,7éves és fitt játékos és még életben van.sőt a szomszéd kutya meg krumpli héjon kenyér héjon és moslékon él,nos ő is életben van még:D
2012. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha a Dog Chow bevált a kutyádnak, akkor nyugodtan etess vele. Tény, hogy nem szuperprémium, de nem is rossz.
2012. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha idáig megfelelt a kutyádnak, akkor ne hallgass senkire és etesd továbbra is.
2012. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hé 7-es!azért én nem tartom viccesnek a szomszédod kutyáját,nagyon szégyenletes hogy így tartják szegényt.és még él?hát igen,csak nem mindegy milyen színvonalon és mennyire egészségesen!szégyen és gyalázat,minek tartják?!A kérdezőnek meg és ez neked is szól hogy bár nem olyan rossza a dog chow de érdemes utána járni a dolgoknak és körültekintően átnézni az összetevők listáját,mert a Josera Pure lamb and rice(azért hozom példának fel ezt mert erre kiváltképp igaz de a többi is jó) sokkal jobb mint a Dog Chow holott olcsóbb,igaz nem szerepel reklámokban és nem támogatja a kiállításokat,nem annyira közismert és nem árulja a fressnapf de sokkal jobb!És OLCSÓBB.Nem szabad tápot együgyűen választani mondván jó lesz az neki..... A gondos,körültekintő választás és egy kis utána olvasás nem kerül semmibe,ezt nem szabad kihagyni soha semmiben sem bármit is vegyünk akár magunkról is legyen szó!
2012. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!