Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen kutyátok van?

Nektek milyen kutyátok van?

Figyelt kérdés
Történeteket szívesen meghallgatok, képeket megnézek! Mit szerettek a kutyátokba? Miért ezt a fajtát választottátok? Mi a neve?
2012. febr. 8. 18:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Mindent szeretek benne,egy igazi egyéniség, nagyon okos, szeretni való:)

Azért, mert már 6 évesen eldöntöttem, hogy huskym lesz. Nagyon beleszerettem ebbe a fajtába.

2012. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szép! :)
2012. febr. 8. 19:01
 3/24 anonim ***** válasza:

21 hónapos dobermann szuka, Maya a neve. Ő már a harmadik dobermannunk, nagyon megszerettük ezt a fajtát, ezért választottuk.

Bár ő más, mint az előző két dobi, sokkal "rosszabb". Még mindig nagyon kelekótya, viszont nagyon keményen őrzi a házat.

A legújabb, legviccesebb esete, hogy szoptatja a kiscicánkat.

Pontosabban: két hónapja beköltözött hozzánk egy kölyök cica ( akkor még tejfogai voltak) és annyira imádják egymást, hogy ezt is megengedi neki a kutya, annak ellenére, hogy ivartalanítva van és soha sem voltak kölykei.

Nagyon vicces, sajna még nem sikerült lefotózni őket, mert a lányzó nem szereti a fotózást és ha meglátja mire készülök, azonnal feláll.

2012. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Keverék, zsömleszínű, közepes termetű, a pofája kicsit hasonlít a vadászkutyákéhoz. Az utcáról fogadtam be, mert megsajnáltam, kis hülye, mindenkihez rohangált, hogy 'hol a gazdim, miért nem jön értem senki?'. Külsőre egy elbűvölő kis tündér, ártatlan pofával, de valójában ő a pokol kutyája:D Néha szereti eljátszani a szelektív hallást, és finoman szólva is eleven. Más kutyákkal és emberekkel is nagyon barátságos, mindenkihez megy haverkodni, talán kissé túl tolakodó is.
2012. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Biztos szép lehet! Jól meg fogalmaztad eltudtam képzelni! :)
2012. febr. 8. 19:06
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakori név lett a Maya:)
2012. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Dingi 6 éves Tacskó-Foxterrier keverék kutya kan (tacskó méretei vannak még 27 cm magas)

[link]


Boxi 8 hónapos Puli kan

[link]

(itt még csak 10 hetes frissebb kép még nincsen)


Azért ezt a fajtát választottuk mert ez a fajta volt hozzánk illő!


Berci 4 éves Puli keverék kan ideglenesen örökbefogadott most gazdit keres!!

[link]

2012. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

tacskofélét akartunk,valahol volt egy talált alom anyukával.

az anyuci hosszu szörü tacsi ezért elhoztuk az egyiket.

ahogy felnött,már láttuk rajta hogy spániel lehetett az apja. eszméletlen gyönyörü keverék lett.

sajnos epilepsziás, de nagyon ritkán jön rá, mellette refluxos, sürün hány.

emellett még butuska is de én szeretem :)))))

tacskobol nem sok szorult bele. emiatt nem kergeti el az idegen macskát,rokajuk mellett elmentünk oda se bagozott,a sünt se szedi szét. de legalább nem ássa fel a kertet XDDD

és csak akkor ugat ha a kerités mellett néha elmegy valaki.meg ha valami nagy izgalom van odakint de ezt is ritkán.

Marcipán a neve és fiu


[link]

2012. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Van 3 kutyám és leírom mindnek a történetét!

1. Buksi

Egyszer anyukámmal mentünk vásárolni, és a keresztanyám állt meg a bolt előtt, és mondta hogy menjek a kocsiba mert ad nekem valamit. És egy szatyorba volt egy kiskutya. A keresztanyám virágboltos volt és mindig ment a barátnőjéhez aki szintén ezzel foglalkozott és tőle van a kiskutya. És tacsi keverék. Most 7 éves.

2. Rexy

A szembe szomszédomnak egyszer lett egy kiskutyája. Mindig azt dédelgettem és én is gondolkoztam egy kiskutyán ,amikor mondták hogy az utca végén van olyan család akinek vannak kiskutyái. Anyukám és a nagyim beleegyeztek hogy megvegyük, mert a németjuhászról sokat tudtam, mert olyan fajta kutyákkal nőttem fel, és olyanokkal is fogok meghalni. Tehát egyik nap elmentünk a kis németjuhászomért. Kocsival hoztuk haza, nagyon ari volt. És még mindig az. Most 5 éves

Bella:

A nagyim tesójának (Magdinak) volt egy sziámi cicája és ivartalaníttatni akarta. Mivel nincs kocsija ezért anyával elkísértük. Az állatmenhelyre mentünk mert ott adtak egy olyan kupont amivel megakciózzák az ivartalanítást. El is mentünk és nézelődtünk a kiskutyák között. És megláttam egyet, ami csakúgy nézett azzal az édes kis szemével rám! Anyukám nem engedte megvenni. De Magdi macskáját vittük varratszedésre egy hét múlva és addigra meggyőztem anyát hogy vegyük meg. Amikor pedig jöttünk haza az állatorvostól, bementünk a menhelyre és megvettük a kiskutyát. Nagyon félős volt amikor hozzánk került. Csivava és palotapincsi keverék. Most 2 éves

Azt imádom bennük, hogy mindig humorosak, játékosak. Én ezeket a fajtákat pici koromtól szerettem, és pont kapóra jött mind.

2012. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon tetszik a kutyája! :)
2012. febr. 8. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!