Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini Yorkisok nektek milyen a...

Mini Yorkisok nektek milyen a kutyátok? Ezt úgy értem, hogy tényleg betegesek és ideg gyengék ahogy itt sokan írják vagy egészséges vidám jó idegrendszerűek?

Figyelt kérdés
Légyszives csak az válaszoljon akinek tényleg mini kutyája van. Kíméljetek meg a hegyi beszédtől jól tudom,hogy hivatalosan nincs mini,de azt mégsem írhatom,hogy hé yorkisok milyen a méreten aluli selejtes kutyátok!
2012. febr. 5. 11:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
87%
Bár én személyesen nem tartok yorkit, de ismerek egy ilyen úgynevezett minit. A kutya szinte megállás nélkül remeg, a szőre csimbókokban lóg, zsíros, büdös, kellemetlen tapintású. Ja és folyamatosan krákog, mert légcsőszűkülete van.
2012. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
69%
Tudom,hogy hegyibeszédnek fog tunni,de mivel nincs mini,ezért jól irtad selejtes.Ez magában hordozhat csomó rossz tulajdonságot.Ezek nem rendes tenyésztők munkái,ezért a defektjeik száma a csillagos ég.
2012. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 Akiteki ***** válasza:
86%
Nekem nincs, de múltkor beszélgettem valakivel, aki ilyet vett. Szidta saját magát is, hogy bedőlt a hülyeségnek, fizetett egy csomó pénzt a selejtért. A kutya úgy félt az utcán, hogy a közelébe nem lehetett menni és hetente hordta valami baj miatt az állatorvoshoz.
2012. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
60%
Nincs olyan, hogy "mini" yorki.
2012. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
65%
Bár nekem sincs Yorkim, de abból indulj ki, ha egy normális tenyésztőnél születik méreten aluli Yorki, akkor az kivonja a tenyésztésből, mert ahogy írtad "selejtes".
2012. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
71%

Miért pontozzátok le azt, aki leírja a tényeket?

Nem létezik hivatalosan mini típusú yorki, A szaporítók találták ki, hogy a standrad-től eltérő kutyáikat jó pénzért a tudatlan vevőkre tudják sózni.

2012. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Tudsz olvasni van méreten aluli kutyád?Nincs!!!Akkor nem érdekel a válaszod!!!
2012. febr. 5. 11:40
 8/63 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sincs yorkim de az egyik ismerősömnek van egy 4 éves és hát őszintén szólva nagyon kis szerencsétlen a kutyus.nem bántani akarom de állandóan remeg,dülledt szemei vannak és nagyon fél mindentől és mindenkitől.egészségtelenül kicsi!neki is van légcsőszűkölete.nem igazi kutya.nekem is kis testű kutyám van de a kettő ég és föld.még súlyban is a yorki 1 kg az én havanesem pedig 4kg50dkg és igazi óriásnak tünik mellette!szerintem ne akarj ilyen kutyát vagy ha még is mert ez tetszik akkor legalább normális méretűt egy 3-3,5kg-os legyen legalább és csak jó helyről.hidd el egy normál yorki se óriás.jobban fogsz járni.
2012. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van yorkim, rendes tenyésztőtől, nem extra mini meg mini, a 3,1Kg-os standard határon így is belül van ő most 6 hónapos és 2,2Kg. Nem hiszed el h mennyire pici és azt szeretném h minél nagyobbra nőjön, mert még így is olyan ha fel kell vennem meg sem érzem pedig nem gyúrok :))) Szerintem érdemes egy jó tenyésztőtől venned jó kutyát, küllemre és jellemre is sokkal jobbat kapsz, én találkoztam állítólag az ország legkisebb yorkijával, hát ne tudd meg ahogy kinézett az is botrányos volt, no meg a gazdája még az én yorkim mellé sem mert e letenni akkora volt...
2012. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
72%

Azt az egyet árulja el nekem valaki, hogy egy 2-2.5 kg-os kutya tényleg olyan nagy, hogy lehetetlen vele együtt élni?

Nem eszik sokat, nem foglal nagy helyet, és uram bocsá' azt is be lehet tenni egy válltáskába.

Mi a sz@rért akar valaki 1 kilós kutyát??? Lassan már én is ott tartok, hogy azt mondom, hogy az nem kutya.


Üdv, egy yorkshire gazdi

2012. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!