Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen kutyátok van?

Nektek milyen kutyátok van?

Figyelt kérdés
Történeteket szívesen meghallgatok, képeket megnézek! Mit szerettek a kutyátokba? Miért ezt a fajtát választottátok? Mi a neve?
2012. febr. 8. 18:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
5 hónapos boxer fiú kutyusom van. Mielőtt megvettem, hónapokig nem volt kutyám mert nem akartam úgy hozni, hogy nincs neki inden flottul elrendezve (kennel, kutyakaja, játékok, póráz stb.) Igazából akkor egy labradort akartam, de egyik barátomnak is van egy 3éves boxere. Féltem tőle, nem ismertem ezt a fajtát, és képek alapján sem nagyon tetszett. Szóval bementem a barátomékhoz, és miután össze ismerkedtem a kutyussal, leültem a lépcsőre , a kutya odasomfordált és a maga 65 kilójával addig tornázott míg végül beleült az ölembe, majd annyira jól elhelyezkedett, hogy el is aludt. Na ez volt a pillanat mikor eldöntöttem,hogy nekem boxer kell és pont! Elhoztam az enyémet . Igazából órákig tudnék mesélni arról. hogy miket művel de csak úgy nagyjából: Rettenetesen rossz, ami csak előtte van, mindent ellop :))))! Egyszerűen képtelenség lefárasztani,mindig vevő a játékra. és annyira ragaszkodó,hogy ilyen viselkedést még kutyánál soha nem tapasztaltam. Olyan az agya mint a szivacs, nagyon könnyen tanul.és IMÁDOM!!!!!
2012. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Szép kutyátok van!
2012. febr. 12. 10:49
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem egy 4 hónapos bichon havanese kislány kutyám van, a neve Dominó!:) Imádom, mert nagyon barátságos kutya, a környék kedvence, senkitől és semmitől sem fél, ezért nagyon sok "barátja" van. Karácsonyra kaptam a páromtól hosszas kérlelés után!:) A poén az volt, hogy nem is őt néztük ki az alomból, hanem a testvérét, de amikor leültünk beszélgetni a tenyésztővel, ő jött oda hozzánk, és ő volt a legvisszafogottabb.:) Habár ez mára megváltozott, mert nagyon kinyílt a csipája és lehetetlen lefárasztani, viszont ha mégis, akkor horkol meg ugat álmában.:D Most a legújabb szokása, ami nagyon édes, hogy odajön és a fejét a tenyerembe nyomja, hogy simogassam, kicsit olyan, mint egy macska.:D Meg kell zabálni, nagyon imádom!:)


Ilyen volt pár hetesen:

[link]


És ilyen most:

[link]

[link]

2012. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Szép! :)
2012. febr. 12. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!