Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen kutyátok van?

Nektek milyen kutyátok van?

Figyelt kérdés
Történeteket szívesen meghallgatok, képeket megnézek! Mit szerettek a kutyátokba? Miért ezt a fajtát választottátok? Mi a neve?
2012. febr. 8. 18:52
1 2 3
 11/24 Teko válasza:
Egy fekete Németjuhászom van.Szerintem a legjobb kutyafajta a világon már rengeteg dolgra meg tudta mtanítani pedig még csak másfél éves.Csak ajánlani tudom ezt a kutyafajtát.
2012. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Biztos gyönyörű lehet!
2012. febr. 8. 19:33
 13/24 anonim ***** válasza:

Labradorom van, most 5 éves .Lanosnak hívják :) azért választottuk, mert fontos volt, hogy szeresse a gyerekeket és ne legyen nehéz nevelni, mivel első kutya. én mindent szeretek benne. :) nincs olyan tulajdonsága ami miatt haragudni kellene rá :)


[link]

2012. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos és szép! Biztos nagyon okos kutya! ;-)
2012. febr. 8. 21:03
 15/24 anonim ***** válasza:
Egy labrador. A neve Toffife. Nagyon szeretem hiszen játékos és sosem fogy el az energiája, pedig már 6 éves. :D
2012. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Toffife-t a születésnapomra kaptam. A szüleim úgy választották ki őt, hogy bementek a házba, ahol voltak a kiskutyák( kb 8) az anyukájukkal és ő volt az egyetlen aki odament hozzájuk és teljesen összenyaldosta őket. <3
2012. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Akkor itt a 3. Maya :) Kisteleken dobták ki.


[link]

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hűha! Mindenkinek okos és szép a kutyusa!
2012. febr. 9. 17:00
 19/24 anonim ***** válasza:

Én mindent szeretek benne, nekem szinte tökéletes. Szoktam vele beszélgetni, biztos vagyok benne, hogy érti amit mondok. Nagyon okos állat. Talán ő a legfontosabb nekem. Azt nagyon szeretem benne, hogyha nem simogatom meg akkor jön és addig bökdösi a kezemet az orrával, ameddig nem lesz rajta a kezem, mindig ráül vagy ráteszi a lábát a lábamra, és az az öntelt pofa amikor simogatom...megőrülök tőle :) Egyébként véletlen kutya, apukám egyik haverjának fialt a kutyája (1. alom) úgyhogy ingyen szétosztogatta őket, de amúgy betegek is voltak. 7-en voltak de abból 4 meghalt. Az se volt biztos, hogy az enyém megmarad, mikor kicsi volt mindig szétcsúsztak a lábai de mostmár semmi gond hál' Istennek :)

5 éves lesz nyáron és Tóninak hívják


[link]


[link]

2012. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Francia Bulldogom van, 2 éves Byron a neve. Bézs színű és a kis pofiján fekete maszk van. Ezt a fajtát egy kutyás könyvben láttam meg,nézegettem róla képeket a neten és eldöntöttem, hogy ilyen kutyum lesz. Aztán megláttam a képét és rögtön belészerettem. Amint találkoztunk rögtön tudtam, hogy ő meg én. Most is ez van. Mi vagyunk. Imádom. Ő a legjobb barátom, a társam az életem. Rajta kivül édesapám ál még ennyire közel hozzám. Annyira egy hullámhosszon vagyunk a kutyum és én. Egyébként nagyon okos hamar megtanulja a parancsokat csak időnként megmakacsolja magát. Nagyon barátságos, szereti az embereket, gyerekeket. Kutyákkal kijön, de azt kutyája válogatja. Azt is szeretem benne, hogyha nagyon rossz kedvem van mindig odaülök hozzá és olyankor odabújik hozzám és hallgatja, hogy mit mondok vagy próbál felvidítani. Nagyon jóindulatú kiskutya.

2012. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!