Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusotokkal miket játszotok,...

Kutyusotokkal miket játszotok, milyen egy napotok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:

nekünk egy spánielünk van panelba launk.

A napunk egy reggeli sétával kezdődik ami hétköznap 5:40 kor hétvégén 8-9 kor van és egy fél órát vagyok lent vele. Amíg én suliba vagyok ő csucsuzik vagy ha anyum itthon van ő leviszi még 10 kor. Mikor hazajövök egyből megyünk le 13:30-14:00 körül. Lent vagyunk 1 órát ilyenkor a többi kuytuval szaladgál. Nyári napokon ez este szokott lenni. Mikor feljövünk a déli sétából akkor általába hagyom fél órát pihenni és vagy játszunk vagy tanítom. Az esti séte pedig 19:30 kor van az is egy fél egy órás séta. Ilyenkor vagy körbesétáljunk a lakótelepet vagy ha találkozunk kutyással játszik. Valahogy így nézz ki mostanság egy napunk.

2012. jan. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekünk két bichonunk van egy kölyök és egy idős..

tesóm leviszi őket fél hétkor 15 percre aztán 13-14 óra köröl ha haza ér akkor leviszi őket 20-30 percre, de van amikor fél 3ra érek haza akkor együtt viszük őket és 30-40 percet vagyunk lent, aztán 17-18 óra körül pedig szintén egy 30-40 perces séta, amikor épp nem tanulok akkor tanítom a kutyámat trükkökre de sajnos minden nap nem jut rá időm , de 2-3 naponta mindig tanítom...tesóm ugyan ez bár ő minden nap tanítja a kölyköt mert az az ő kutyája..

ez suli időben van..


hétvégén,szünetekbe,nyáron

reggel 8-9 körül vannak lent (idő járástól függ hogy mennyit vagyunk lent) de 30 perc az a minimum ha jó idő van akkor 1 órát is sétálunk illetve kimegyünk a parkba 1,5 órára aztán 13-14 óra körül 40 perces séta , 17-18 óra körül is 30-40 perces séta, ilyenkor napközbe is tudjuk őket tanítani és játszani velük..


nagyából így telnek a napok :)

2012. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!