Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek, ha az anya yorki...

Szerintetek, ha az anya yorki 2,3 kg az apa yorki pedig 1,7 kg akkor a kölykük nagyon kicsi lesz vagy pont bele esik a határ értékbe?

Figyelt kérdés
Nem kell félre érteni a dolgot nem akarok nagyon kicsi kutyát ezért tettem fel ezt a kérdést.

2012. febr. 9. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Na ja , hát persze , csak gondolkozz el 1 kicsit a kérdéseden , meg ahogy mented alatta az agyatlan kérdésed

:-(

Ha meglesz a kölykük írd meg a választ is , mert nagyon kiváncsivá tettél

2012. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Tele van az egész oldal az ilyen cinikus negatív emberekkel senki nem kért meg,hogy válaszolj rajtad kívül érdekes mindenki értette a kérdést és normálisan válaszolt ezen te gondolkozzál el!!!!! Ha unatkozol és nincs kivel veszekedned keress más kérdést nem itt kell rontani a levegőt ennyi!!!
2012. febr. 13. 20:26
 13/21 anonim ***** válasza:

Mielőtt kiírnál egy kérdést , előtte tedd fel magadnak is többször , ha nem megy mégtöbbször és így mindaddíg , amíg szembesűlsz -hülye kérdéshez,hülye válasz dukál!!!!

NO COMMENT

2012. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ha szerinted hülye a kérdés akkor miért vagy ilyen ostoba,hogy válaszolsz!!! :)
2012. febr. 14. 18:03
 15/21 anonim ***** válasza:

Mostmár csak 2-en maradtunk!Mindenkit elüldöztünk.

Vegyél egy 1 éves yorkit , ott már biztos a súly ,nem fogsz csalódni.

Még pici korukban ,sem lehet pontosan tudni a végleges súlyukat ,hidd el tudom ....aki mást mond az hazudik

A felmenői kiindulónak jó, de .............pár deka is sokat számít méretben egy ilyen kis termetnél.

Nekem már több is volt , most is van egy 7 hónapos

Anyja 1.7(kövér) apja még kisebb, de csinos , az én kicsim 7 hónaposan 2 kg és vékony.

Engem soha nem érdekelt dekára , hogy mennyi a súlya , csak az , hogy " meglátni és megszeretni "

Ez a méretre vonatkozó előítélet ami itt fogad a kommenteknél ,f....g, mert bárhova viszem magammal mindenki elolvad tőle.

Még a termetesebb pasiknak is elvékonyodik a hangjuk , ha közelítenek és átmennek gügyögőbe.Sokszor már rosszul vagyok amíg a lakásból a parkolóig kiérünk , mert nem hagyják az emberek , mindenki meg akarja tapizni.

Mostanában még pisilni sem teszem le , egy embermentes területen csak :-)

Az előző yorkim is 10 évig élt és még soha nem találkoztam negatív ítélettel az életben (a méretével kapcs.) csak itt......!!!!!!!!

Igazából bocsi ,csak nézz bele más kérdésekbe is és mindenhol a méretüket fikázzák és mivel benne volt-van a begyemben , nálad borult a bili.Az apró betüst is úgy értelmeztem ahogy én akartam az-az mentegetőzöl a kicsi mérettől ,.......stb

Nem folytatom , valóban nem volt jogom fikázni, DE AKKOR IS HÜLYE KÉRDÉS :-)

Na csá

2012. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Elismerem tényleg hülye a kérdésem :) Neharagudj te sem én is már kivagyok akadva,hogy bármilyen kérdést írok vagy nézek mindenhol azon vergődnek,hogy van vagy nincs.Köszönöm szépen a válaszod és tényleg sajnálom,hogy vitáztunk.Az a baj tele van sok gonosz emberrel a net akik csak rosszat akarnak és már az ember egy apró félre értést is túl spiláz emiatt úgyhogy mégegyszer boccs :)
2012. febr. 14. 19:13
 17/21 anonim ***** válasza:

Örülök , hogy meg tudtuk beszélni, ha lesz yorkid és vele együtt kérdésed írhatsz privátba is és megosztom tapasztalataimat, ha gondolod.

Szia,:-)

2012. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm :)
2012. febr. 15. 06:02
 19/21 anonim ***** válasza:
2 kiló körül lesz.
2012. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod
2012. febr. 18. 06:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!