Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tavaly augusztusban vettem...

Spike05 kérdése:

Tavaly augusztusban vettem egy kutyust ami állítólag rottweiler, elvittem oltásra és az állatorvos azt mondta hogy roti és spániel keverék. A volt tulaj állítja hogy ez fajtatiszta. Nos vélemények? Kép:

Figyelt kérdés
[link]

2012. febr. 10. 19:58
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Keverék az biztos, de gyönyörű kutya. De kár, hogy levágták a farkát!

Az is lehet, hogy azok a szülei a többinek, akik a képen vannak, de besurrant egy nem várt látogató is és a tiédnek az az apja. Ha több kan termékenyít meg egy szukát, a kölyköknek több apja is lehet egy almon belül. Egyiknek a roti, a másiknak pl. spániel.

2012. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Bizony átvertek, az orvosnak igaza volt, spániel és rottweiler keverék. Amúgy szép kutyus.
2012. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
63%
Akinek nincs pénze luxusvillára, meg 5 méteres tujákra a kertben, az már nem is tudja jól tartani a kutyát?
2012. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha a harmadik képet megnézitek, ott látszik, hogy az egyik szülőnek is hosszabb a szőre a kelleténél. Szerintem nem tiszta roti. Valamelyik felmenő nem volt fajtatiszta.
2012. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Hú, de szép kutya. Nekem speciel jobban tetszik, mint egy fajtatiszta rottweiler. :) Mokány egy jószág lehet.


Egyébként simán lehet, hogy az összes alomtestvére roti x roti kölyök volt, csak egyedül őt nemzette valami utcabeli egyéb kutya. Mivel eléggé hasonlít egy rottweilerre, legalábbis a kölyökkori képeken, én még azt is el tudom képzelni, hogy a "tenyésztő" jóhiszemű volt. Bár ha látott róla idősebb kori képeket, akkor azért a helyében én már nem állítanám, hogy fajtatiszta...


A jelleme milyen a kutyusnak?

2012. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Little Red, mi a baj a tartási körülményekkel? Én nem látok semmi kivetnivalót.
2012. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

a jelleme: játékos,mindig ugrál ha odamegyek hozzá,sokat eszik,már több mint 35 kg...-.- jól tanul,macskát nem szereti,emberekre ugat,másik kan kutyára ugat vicsorog támad+mult héten össze ragadt a szuka kutyámmal is (7hónaposan)

engem nem zavar hogy mix csak az hogy át vertek:)

2012. febr. 11. 20:13
 28/47 A kérdező kommentje:
www.kephost.com/view3.php?filename=1ngavjl7sridfeocqi72.jpg
2012. febr. 11. 20:17
 29/47 A kérdező kommentje:

itt a kép az összeragadásról.furcsa hogy 7hónaposan...:D


[link]

2012. febr. 11. 20:17
 30/47 anonim ***** válasza:

Összeragadt a szuka kutyáddal??


És mit fogsz csinálni a születendő (nem kevés) kölyökkel????

2012. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!