Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tavaly augusztusban vettem...

Spike05 kérdése:

Tavaly augusztusban vettem egy kutyust ami állítólag rottweiler, elvittem oltásra és az állatorvos azt mondta hogy roti és spániel keverék. A volt tulaj állítja hogy ez fajtatiszta. Nos vélemények? Kép:

Figyelt kérdés
[link]

2012. febr. 10. 19:58
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Menhely? Tudod mennyi kutya van menhelyen? Nem száz, nem ezer, nem százezer, hanem lassan milliós nagyságrendekről beszélünk!


És igen, szaporítasz te bunkó, mert nem akadáolyztad meg. Az enyém is (mint minden kan) meghágna minden tüzelő szukát, de nem engedem neki. Ennyire egyszerű. De neked minek magyarázzak, olyan hülye vagy, mint a s3gg.

2012. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
26-os vagyok, visszavonom a 26-os válaszomat. Már látom. Szuka láncon, még menekülni se tudna, ha akarna se. Borzasztó. Igen kérdező, felelőtlen szaporító vagy. Ezt a kettőt se tudod elég odafigyeléssel kezelni, már előre sajnálom a kicsiket. Vidd el ivartalanítani a szukát, ne szülessenek meg a kicsik és többet ne legyen ilyen baj. Mikor pároztak? Gondolom most az jár a fejedben, hogy milyen ó, milyen jó kant fogtál ki, aki már 7 hónaposan meghágja a szukát.:(
2012. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát csatlakozom Little Red hez. Ember!

Igenis szaporítasz!

és mit fogsz csinálni a fél év múlva megszületendő kölykökkel?

és az 1 év múlva megszületendőkkel?

és a 1,5 év múlva megszületendőkkel? és a 2 év múlva megszületendőkkel?

Normális ember vagy atombiztosan elzárja a tüzelő szukáját vagy ivartalanítja. Nem pedig láncrakötve összezárja egy udvarba a kannal.

Aztán majd nézegetsz keményen amikor a kan kutyád aki ahogy most leírtad nem egy túl stabil idegrendszerű ellened vagy a gyengébb családtagjaid ellen fordul, esetleg úgy gondolja, hogy a környék összeg tüzelő szukája őt illeti és jaj annak aki ezt megpróbálja megakadályozni legyen az másik kutya vagy akár ember.

Ugyanis a szabad fajfentartás joga a falkavezért illeti meg. Te ezt szépen átengedted egy 7 hónapos kutyának.

Tényleg csak gratulálni tudok!

2012. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
66%

Nem veszem fel a baromságaidat, ezekkel nem tudsz idegesíteni...


De egy állat felelőtlen kínzására nem találok mentséget! Mocskos szaporító vagy, ha tetszik, ha nem! Remélem elgázol valami kamion és ott döglesz meg!

2012. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
63%
És titeket még mindig nem zavar a tartási körülmény? Tipikus c****yputri, még a fű se nő...
2012. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Little Red! Írtam, hogy visszavonom. Azért ne ítélkezz csak az udvart, házat? melléképületet? szemlélve. Rengeteg szegény ember van, aki imádja a kutyáját és erőn felül megpróbál neki megadni mindent. Na a kérdező nem az az ember!
2012. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
38%
A szőre fénytelen és mocskos. Nem nevezném túl nagy törődésnek...
2012. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
66%
Én inkább ezüstös szálakat látok a szőrében, nincs azzal baj, a szex képen pedig kifejezetten szép a bundája. A kutya jól táplált, ezzel sincs baj. A baj a képpel van, vagyis azzal, hogy büszkén mutogatja, nem éri fel ésszel, hogy milyen felelőtlen állattartó, szaporító! És a láncos kutya, azzal is baj van. Szerencsétlen állat!
2012. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly, hogy jót mulatsz azon, h a kutyád meghágta a láncon tartott másik nőstény kutyátokat és csináltak kiskölyköket a menhelynek!? azért ez tényleg vérlázító! még meg sem születtek, de már letettél arról, h a te közbenjárásoddal találjanak gazdára a kölykök. atyaég! iszonyú felelőtlen vagy és még csak nem is látod
2012. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Ó istenem mik vannak itt...
2012. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!