Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Ivartalanítás utáni...

S. O. S Ivartalanítás utáni gondok?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon aggódom a kutyusom miatt, ma ivartalanították kb olyan 15:30 fele, kezdett hozzá az állatorvos. A doktor azt mondta, hogy elöző nap 6-ig legyen megetetve és másnap reggel már ne kapjon inni. Eszerint cselekedtem. Viszont még most se nagyon akar inni. Próbáltam itatni mostanság, kanállal és fecskendővel is (csak keveset), de nem igazán akar. Az orvos azt mondta, hogy ilyet tájban már ihat. Félek, hogy kiszárad. Pisilni sem pisilt azóta pedig pelust is raktam le neki. Nagyon kis elesett. Valaki segítsen, ez normális? Nagyon aggódom miatta!!



2012. febr. 10. 22:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
iszik, ha szomjas lesz:)
2012. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nálunk 8 órába telt, mire teljesen kiment belőle az altató, addig nem ivott. Utána viszont ugyanolyan volt, mint előtte. Evett-ivott, lementünk stb. :)


Hogy van a kutyus? :) Láttam tegnap este írtad ki a kérdést, azóta már biztos eszik-iszik :)

2012. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hogy van a kutyus? Tölcsért hogy viseli?

Egyébként nem is nagyon szokták javasolni, hogy a műtétet követően egyen-igyon, mert amíg nem megy ki teljesen az altató, félrenyelhet.

2012. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mostmár jobban van. Már játszik is a játékaival. Azóta ivott is egyedül, meg már kétszer voltunk kint pisilni. A tölcsér nem tetszik neki, de azért néha 1 picit szigorú ellenőrzés alatt leveszem neki egy picit!=)) Egyébként az orvos azt mondta, hogy onnan tudom megállapítani, hogy kiment belőle, ha már normálisan megy, nem dölöngél. Tegnap mikor kiírtam a kérdést, már normálisan ment csak nem ivott. Én meg azért ijedtem meg tegnap, mert ugye egésznap nem evett nem ivott szegény. Ma reggel nagy örömmel ette meg a reggelit, most meg itt rágcsálja a kis plüss patkányát mellettem. Sétálni még nem merem elvinni. Bocs a sok kérdésért, csak ő az első kutyám! =) Köszönöm a válaszaitokat!!=)

2012. febr. 11. 14:38
 15/18 anonim ***** válasza:
nyugodtan elviheted sétálni is, csak ugy finoman:)
2012. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szia! Hát rendben, de szerintem csak hétfőn próbálkozom vele... De remélem nem támadja meg semmilyen kutya. Sok nálunk az önsétáltató..=((( Amugy azóta még nem kakilt? Mármint összesen másfél napja nem kakilt? Az baj?
2012. febr. 11. 21:27
 17/18 anonim ***** válasza:
hát kakilni jó lenne, azért is kélne a séta, beinditja a bélműködést.
2012. febr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Ma már voltunk sétálni és végre kakilt is!! =) Úgyhogy remélem hamar rendbejön! Érdekes egyébként, hogy rengeteget pisil a műtét óta. Másnak is volt ilyen?

2012. febr. 12. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!