Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak adhatok colát?

A kutyámnak adhatok colát?

Figyelt kérdés
A kiskutyám mindig néz ha colát iszok. Olyan mintha kérne! Adhatok neki egy kis nyeletet? Vagy inkább ne?
2012. febr. 11. 12:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy én se szoktam sokat inni! :D
2012. febr. 11. 13:16
 12/17 anonim ***** válasza:

" Akiteki válasza:


Mi van itt ma? Az egyik forralt bor akar adni a kutyának, a másik meg colát."


Az enyém csak whiskey-vel itta meg.

Kocsmában, beálltam haverom helyett melózni, velem volt a kutyám is, fél óráról volt szó, egy óra után "elment" a víz, nyári kánikula, és nem volt még szóda sem. Megkínáltam kólával, hogy legalább igyon valamit, nem kellett neki, öntöttem bele egy kis whiskeyt, mindjárt lefetyelte. Többet nem adtam neki, de akkor muszáj volt.

2012. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Tudtad hogy a colával szokták amerikában az utakat fertőtleníteni ha baleset volt "


Olyan jó hogy sokan úgy írnak hülyeségeket a coláról hogy gőzük sincs a dolgokról...

2012. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

aha próbáltatok már colával bármit is feloldani?

Elárulom én igen..És szódavízzel is.

Azon kívül hogy a szóda sokkal jobban oldja a mocskot nem lesz tőle ragacsos minden..

Tény hogy a cola rohasztja a fogakat de ahhoz hogy komoly bajod legyen ebből naponta 5-10 liternél többet kell innod.

2012. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem adok, néha ha ilyen kocsmafélébe megyek be, veszek egy kicsit és a kutyám is bejöhet! Neki nem adok! Egy évbe 2x iszok én is kb. :)
2012. febr. 11. 14:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy nem adsz! Cukor, édesítőszer, koffein, kulimász, szénsav: ennél rosszabb nem nagyon lehet.
2012. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igazad van! Nem adtam neki még! SOHA!!! Nem voltam benne biztos, hogy lehet, ezért kérdeztem meg! :D
2012. febr. 11. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!