Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltas utan sokat hányik a kuty...

Oltas utan sokat hányik a kutya. Ez normális? Hosszu vekony dolgot, féreg lehetne?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 14:38
1 2
 11/18 Akiteki ***** válasza:
Lehet, hogy esetleg bőrférgességre van oltás? Még csak hallottam róla, hogy létezik ilyen és el tudom képzelni, hogy a gyomorban oldódó tabletta nem hat rá, mint a bélféregnél. Bár a drhouseban az agyból is kiirtották a férget tablettával:)
2012. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Akiteki ***** válasza:

10/11

Külső féreg nem létezik. Azt bolhának vagy kullancsnak hívják.

2012. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem létezik, de úgy nevezték az oltást, hogy külső, belső féregtelenités. ez már nem az én hibám.:D
2012. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Tomi0226 válasza:
Az én kutyám is kihányta a férgeket féregtelenítés után, bár nálunk tablettát adott neki az orvos!
2012. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Akiteki ***** válasza:

Ha nagyon sok a féreg, akkor bizony hányhat is tőle.

Az első kutyámnak az orvos elfelejtett féreghajtót adni. Én meg még nem tudtam, hogy kell. Tabletta nélkül is hányt egy döglöttet, annyira elszaporodtak.

2012. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
MINDENKÉPPEN vegyél féregtelenítő tablettát..250 ftból már megveszed ( lehet, hogy olcsóbban is )! Minél előbb legyen túl a kutyusod ezen az egészen!
2012. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
bocsánat, igen féregtelenitő tabletát kapott+ oltás:D a feleségem vitte , rosszul értettem
2012. febr. 16. 01:24
 18/18 Akiteki ***** válasza:

Így mindjárt más:)

Az előző tablettához két hétre meg kell ismételni, hogy ne szaporodjanak el a férgek.

2012. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!