Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hogy itt a tél és van hó...

Most hogy itt a tél és van hó ti szánkóztok a kutyátokkal?

Figyelt kérdés

Mármint úgyértem, hogy befogtátok-e szánkó elé vagy ilyesmi. Ha igen akkor milyen fajtával és mennyi idős?

Köszi:)


2012. febr. 11. 17:18
 1/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

3-szor voltunk eddig szánkózni idén a 10 percnyi sétára lévő dombon. Argos, 4 éves roti-nj keverék kanom odáig húzta a vas-fa szánkót, ott felhúzta dombra, aztán lefutott utánunk, majd húzta fel újra...ez ismétlődött 1-2 órán át, utána vacsi és alvás másnapig :)))

Egy másik közepes testű kutyával együtt befogva elhúznak 60-70 kg-ot rövid távon lassú iramban. Csak egyszer és max. 100-150 méteren húzattuk magunkat, mivel nincsenek hozzászoktatva.

2012. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen kb 8éves koromig volt egy olyan kutyàm mint Lesszi. Õt mindig befogtam, szeretett is huzni meg felburitani:-D
2012. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a boltba megyek a kutyusommal mindig szánkóval és ő húzza haza amit épp vettünk, igy nem kell nekünk cipelni és még a kutya is nagyon élvezi.:D

Meg a unokahúgom húzta.:) meg a öcsit is. Azt is nagyon élvezte, de folyamatosan kell szokatni a súlyhoz.

Szibériai Husky, 3 éves, szuka

2012. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy malamutom és vele szoktunk szánkózni, de még mindig elbir! :))
2012. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan 4-5 alkalommal fordult elő. Én 55 kiló vagyok, engem simán elhúz rohan velem a kutya. 2 éves német dog.
2012. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két közepes testű keverék szukával húzattam már 90 kilót is, ők 2 és fél, illetve 4 évesek. Sima ügy nekik. :) 50 kg-mal vágtában közlekednek, de volt, hogy 70 kg-os utassal is annyira belelkesültek, hogy pillanatok alatt eltűntek a sarkon. :D A jobb ás bal irányt most tanulják, mert biciklinél én csak annyit mondok, hogy "kanyar".
2012. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!