Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megértetni a...

Hogyan tudnám megértetni a szüleimmel és öcsémmel hogy nem tömjék a máltainkat ropival, chipszel meg más rágcsikkal?

Figyelt kérdés
Folyton mikor ők is esznek akkor adnak neki, a Lilike meg persze imádja. De gondolom ezek nem jók neki, mondtam is a szüleimnek, de nem értik meg, meg sajnálják a Lilit mikor kunyizik.
2009. jún. 3. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond el nekik hogy ez nem tesz jót kutyád májának és emésztőrendszerének esetleg szükségedlehet elrettentő példára(ezalatt szemléltető anyagra gondolok vagy mond el nekik hogy lilike életét ezzel akár meg is rövidíthetik).
2009. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el szépen az orvoshoz mind és majd Ő elmondja milyen csúnya vége lehet a kutyának pl. egy bélben keresztbe fordult ropitól.
2009. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Erélyesen.


Sokszor nehéz megérteniük főleg az idősebbeknek, hogy amivel ők csak jót akarnak az másnak a halálát okozhatja.


A csokoládé pl. olyan anyagot tartalmaz aminek a hatása a kutyára nézve a patkányméreggel azonos.

Azon kívül a szaglását gallyra vágja hipp-hopp.


A ropi valóban megcsavarodhat a beleiben és akkor vagy kilyukad a bele vagy öklendezés közben fullad meg tőle.


A chips és egyebek pedig ugye emberre nézve is ártalmasak.


Nem attól lesz a kutya családtag, hogy ungyanazt eszi mint mi.


Egyébként kutyakozmetikus vagyok szóval tudom mit mondok.


Sok sikert a küzdelemhez!:)

2009. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha más nem megy azzal érvelnék, hogy hogyan alakul ki egy kutya szemében a falkarangsor. Ha eszik amikor ti is akkor úgy gondolhatja, hogy egy szintem van veletek a rangsorban. Ha nem kap akkor amikor ti esztek, hanem elötte esztek akkor azzal erősíted azt, hogy ti fölöte álltok. Egy magát többre tartó kutya, sok problémát tud okozni.
2009. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!