Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ajánlani kutyát?

Tudtok ajánlani kutyát?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kiskutyát olyan közepes méretű, okos, játékos, kisgyerek szerető, csendes kutyust szeretnénk, de nem tudjuk eldönteni milyen fajta legyen! Légyszí segítsetek!
2012. febr. 13. 14:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak lehetőleg ne legyen göndör szőrű, mert azt utálom!
2012. febr. 13. 14:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmész egy menhelyre, és a kívánságaid alapján segítenek kutyát választani.
2012. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen!! Menj el a menhelyre!!! Ott van mindenféle kutya, ráadásul még segíthetsz is nekik. Én is onnan választottam.
2012. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menhely, de ha konkrét fajtát akarsz én a németjuhászt ajánlanám. Nem túl nagy, okos, mindig a gazda kedvében akár járni. Hát a csendességéről nem tudok túlzottan nyilatkozni, mamáméké sokat uhatott, de szerinteem tuti hogy unatkozott, viszont ha sokat foglalkozol vele, nem hiszem, hogy lesz ilyen gondod.
2012. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok! Nem muszáj mindig a fajtatisztát megvenni! A menhelyen lévő kutyák között találsz az igényeidnek megfelelőt. A keverék kutyák jobb minőségűek és egészségesebbek. A németjuhász pedig nagy fajta, nagyon erős és ha 1. kutya lesz akkor nem ajánlanám mert azt tanítani kell. Nekem is olyan van. Válassz menhelyről sokkal jobban jársz! És a menhelyről hozott kutyák jobban ragaszkodnak a családhoz!
2012. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
labradort vegyél!!! okos szép játékos gyerek szerető csendes :)
2012. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
mit szólnál egy boxerhez? nagyon kiegyensúlyozott, a legcsendesebb kutya, imádja a gyerekeket és minden családtagot. Nekem is az van és én is azért választottam, mert gyerkőcök mellé ideális. Nagyon erős kutya, de mindig tudja a mértéket. Ha felnőttel játszik elengedi magát, de ha gyerekkel akkor úgy ér hozzájuk mintha cukormázból lennének!
2012. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!