Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sunyi dög sok kutya és...

Miért sunyi dög sok kutya és ugat meg sunyiban akkor, amikor nem számítok rá?

Figyelt kérdés

Szépen lassan egyenletes tempóban stálok a kerítéstől kib 1 métere, rá se nézek egynesen sétálok, nem hangoskodok, nem hadonászok, erre egy csomó kutya, nagy csöndbe kivár, lopakodik melettem a kerítésnél, amdj hírtelen rohadt nagy ugatás.

Én persze mindig szívbajt kapok, ha tudom, hogy van kutya akkor is, nagy csönd, és nyugodt vagyok, majd hírtelen nagy ugatás, és neki ugrás a kerítésnek.

Miért ilyen köcsögök?

Ez nekik h

zőrzés? Nem házőrzés ez, eez egy sunmiy köcsög, ráijesztés a jáérókelőre.

És még akkor a kutyák a kedves, állatok, akik nem támadnak rá senkire csak ok nélkül, és nem tudnak szivatni úgy másokat mint az emberek?


2012. febr. 13. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak őszinték. Tudják, hogy te is utálod őket.
2012. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem te voltál az a "kedves+ kérdező pár hónapja, aki le akarta lőni meg pofán rugdosni a póráz nélküli meg "veszélyes" kutyákat?
2012. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 alice_L ***** válasza:
Az orzo kutyak legtobbje diszruptiv viselkedésével riasztja el az esetleges tamadot. Azaz beleolvad a nyajba, és varatlan ugatassal, tamado viselkedéssel riasztja el a predatorokat. Ugyan ezt teszi mikor a kerités mellett sétalsz, el akar riasztani. Ez nekik orzés. Nem sunyi, nem kocsog, évezredek ota igy csinalja, csak az emberek legtobbje elfelejtette hogy milyen egy kutya.
2012. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A póráz nélküli kutyák nem érdekelnek.-.. Csak azok idegesítenek akik
2012. márc. 28. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!