Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobakutyások ti érzitek a...

Szobakutyások ti érzitek a kutyátok szagát a lakásban? (többi lent)

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok mostmár hogy mit ír a többség

főként : bichonosok,yorkisok,csivisek stb-re vagyok kíváncsi..


nekem 2 bichonom van és egyiknek sem érzem a szagát ,havonta fürdetve vannak és évente 2x kozmetika..


2012. febr. 13. 19:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

hát igen, fontos az is hogy a ház is tiszta legyen, a kutya megfelelően legyen ápolva és akkor nem lesz büdös


meg nekünk van két régi pokróc meg egy kutyapárna és ezeket felváltva tesszük a kosarukba, havonta cseréljük és amikor a frissen mosottat bele rakjuk és belefekszenek akkor öblítő illatuk lesz :)

2012. febr. 14. 17:02
 22/22 anonim ***** válasza:

Az enyém az öblítőillatos párnáit folyton kicibálja a helyéről és rágja. Mintha szeretné az öblítőt. :-)


De most kitoltunk vele mert olyan vastag párnát vettünk amit körben rá lehet rakni a helyére és hátul meghúzzuk egy madzaggal. Ezt hiába próbálja nem tudja kirángatni.

Pedig néha ha olyanja van hogy rájön az 5 perc, akkor aztán valamin muszáj bosszút állnia :-)

2012. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!