Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudjuk etetni a kutyáktól...

Nem tudjuk etetni a kutyáktól a macskákat, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Van nálunk 2 kutya és 2 macska. Az egyik kutyus még csak 2 hete van nálunk, az utcáról fogadtuk be, ő nagyon haspók, mindent megeszik, ami az orra elé kerül, beleértve a macskák kajáját is, ami egyrészt elég drága mulatság, mert gyógytápot esznek, másrészt sztem a kutyáknak se tesz jót. Ideiglenes megoldásként a pulton van a macskák kajája, de hát ez így nem túl jó... Van vmi tippetek, hova tegyük a macskakaját? Az a baj, hogy túl sok lehetőség nincs eldugni, mert ahova a macskák mehetnek, oda a kutyák is.
2012. febr. 13. 23:57
1 2
 11/11 Akiteki ***** válasza:
Mivel nálunk a kutyák voltak előbb, én kapásból a macskát is időre evéshez szoktattam. Szerintem felesleges egész nap előttük lennie. Én 3x etetem a cicát, már tudja, hogy mikor jön a kaja és toporog a tálja mellett. De kérdezd meg a macskás részen, mi a véleményük. Nem hinném, hogy csak akkor lakik jól a cica, ha egész nap előtte van a kaja. Az enyém már 8 éve így eszi és jól van.
2012. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!